Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Orchid Leather Eau de Parfum Spray. Orchid Leather spája dráždivú zásobu korenistých a jantárových vôní a vytvára tmavú a zhovievavú vôňu. Sladká a zhovievavá olova vanilky dodáva vôni sladkú chuť; kadidlo kontrastuje s tmavšími a dymovými tónmi. Slivka dodáva ovocnú príchuť pred dokončením s labdanom a kardamónom.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Orchid Leather Eau de Parfum Spray

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Orchid Leather Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Oud Blanc. Oud Blanc je prestížna zmes drevitých vôní zachytávajúca cenený výber jasných a zemitých kontrastov. Táto moderná rotácia v klasických tónoch obsahuje pestrý výber aldehydov, ktoré sa vlievajú do nádhernej ruže, pižma, vanilky, kadidla a silnej hĺbky očarujúceho oudu.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Oud Blanc


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Eau de Parfum Spray. Van Cleef a Arpel’s Precious Oud, zvýrazňujúci niektoré z najcennejších ingrediencií sveta vôní, zahŕňa ostrý otvor citrusového bergamotu a iskry ružového korenia. Sladké kvety tuberózy a jazmínu sa spájajú s tajomným, dymovým odtieňom kadidla. Vôňu uzatvára opulentný základ dreva oud doplnený akordom pačuli, santalového dreva, vetiveru a ambry, ktorý zahŕňa len tie najluxusnejšie tóny.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge Eau de Parfum Spray. Kolekcia Extraordinaire od Van Cleefa a Arpelsa spája vzácne a luxusné ingrediencie, aby vytvorila elegantný a zhovievavý výber. Rose Rouge sa odhaľuje v zložitom rade jantárových a kvetinových odtieňov. Vzácna infúzia jemných kvetov a gurmánskych chutí Rose Rouge sa zvýrazňuje v otvore z čiernych ríbezlí, ružového korenia a bergamotu. Výrazný tón ruže napĺňa srdce popri tónoch vetiveru a malín. Základ tvorí lahodné kakao, pačuli, pižmo, benzoín a vanilka.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Santal Blanc Eau de Parfum Spray. Kolekcia Extraordinaire od Van Cleefa a Arpelsa spája vzácne a luxusné ingrediencie, aby vytvorila elegantný a zhovievavý výber. Santal Blanc je elegantná infúzia bohatých drevín, kvetov a pižma. Pozvánky mandarínky a figy otvárajú vôňu do sviežeho, sladkého objatia. V srdci je výrazná chuť exotického santalového dreva spolu s púdrovou fialkou. Usadzujúca vôňa, dvojdielny akord pižma a fazule tonka.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Santal Blanc Eau de Parfum Spray