Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois D’iris Eau de Parfum Spray. Bois D’iris je drevitá vôňa, ktorú vytvorila Emilie Coppermann a prvýkrát bola uvedená na trh v roku 2009. Obsahuje luxusnú kolekciu tónov, ktoré zahŕňajú kosatec, naplavené drevo, vanilku, kadidlo, ambru, myrhu, cukor, francúzske labdanum, vetiver a ambru.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois D'iris Eau de Parfum Spray

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois D’iris Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois Dore Eau de Parfum Spray. Bohaté jantárové akordy so šťavnatou sladkosťou; Bois Dore zahŕňa tóny čierneho korenia a minerálov do kreatívneho a zaujímavého otvoru. Vanilka, tabak, mandľa a céder, ktoré nájdu srdce, vytvárajú bohatú sladkosť, zatiaľ čo základ z tonky, pižma a teakového dreva uzatvára vôňu.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois Dore Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Eau de Parfum Spray. Kolekcia Extraordinaire od Van Cleefa a Arpelsa spája vzácne a luxusné ingrediencie, aby vytvorili pôvabnú a zhovievavú vôňu. California Reverie je povznášajúca zmes sladkých bielych kvetov a sviežich citrusov. Otvor z neroli a mandarínky dodáva citrusovej sviežosti sladký nádych. Pôžitok z jazmínu a kvetov frangipani sa spája pre očarujúce, hlboko opojné srdce. Upokojujúce akordy včelieho vosku a vanilky vytvárajú hladký, útulný základ so živočíšnymi podtónmi.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale. Van Cleef a Arpels predstavujú svoju novú kolekciu inšpirovanú krásou prírody Collection Extraordinaire. Tieto vône sú vytvorené s použitím tých najlepších surovín, ako je tradícia luxusných francúzskych parfumov. Gardenia Petale obsahuje tóny ľalie z údolia, citrusov, jazmínu, gardénie, bieleho kvetu a zelené tóny, ktoré vytvárajú túto luxusnú vôňu.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale


Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli Eau de Parfum Spray. Moonlight Patchouli, ktorá zhromažďuje vzácne a vzácne ingrediencie do elegantnej drevitej chyprovej vône, odráža sladkú drevitú jantárovú vôňu listov pačuli a mieša sa s drevinami a horkým kakaom, čím vytvára zmyselný otvor. Srdce živej ruže a kosatca spája svieže kvetinové nuansy s púdrovým objatím. Nakoniec, základ z kože a semišu ponúka živočíšne tóny sladené ovocnými tónmi.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli Eau de Parfum Spray