Parfumovaná voda Tom Ford Velvet Orchid v spreji. Velvet Orchid bola uvedená na trh v roku 2014. Táto kvetinová vôňa sa otvára vrchnými tónmi talianskeho bergamotu, mandarínky, absolútneho rumu a medu, stredné tóny tvoria jazmín, turecká ruža, orchidea Cattleva leopoldii, čierna orchidea, pomarančový kvet, marocká ruža, heliotropín, magnólia, Jonquil a Hyacint. Základ tvoria labdanum, santalové drevo, peruánsky balzam, myrha, semiš a vanilka.

Parfumovaná voda Tom Ford Velvet Orchid v spreji

Parfumovaná voda Tom Ford Velvet Orchid


Toaletná voda v spreji Davidoff Cool Water Woman. Zažite toaletnú vodu Cool Water Woman od Davidoff. Objavte ženskú vôňu inšpirovanú zmyselnosťou mora. Cool Water Woman, neodolateľná, kvetinová oslava ženskosti, sviežosti a zvodnosti. V hornej časti svieže, šťavnaté tóny vodného melónu a ananásu vnášajú jemnú energiu srdca. V srdci jemnú energiu odhaľuje kvetinový akord vedený konvalinkou. V základnom tóne toaletná voda zasychá do zvodného záveru čiernej ríbezle a zmyselných drevín.

Toaletná voda v spreji Davidoff Cool Water Woman


Parfumovaná voda DolceandGabbana Dolce v spreji. Parfumovaná voda DolceandGabbana Dolce so skutočným kvetinovým podpisom predstavuje elegantnú víziu romantiky. Ženská vôňa je inšpirovaná legendárnou vznešenou krásou Sicílie, jej záhradami bohatými na svieže biele kvety. Dolce je nadčasová parfumovaná voda, ktorá spája to najlepšie z vintage glamouru a súčasného štýlu, prezentovaná v krásnom flakóne a zakončená „marcipánovým“ kvetom pripomínajúcim tie, ktoré vidno v oknách sicílskych cukrárov. Dolce sa otvára jasným a povznášajúcim výbuchom kvetov neroli a papáje, sladké, ale rafinované. Stredobodom je plná biela amaryllis, kvetina použitá po prvýkrát v parfumérii, zachytená procesom tak zložitým a výnimočným, ako je jemné vyšívanie šiat. V suchom počasí zanecháva hladká a zmyselná stopa pižma a kašmíru trvalý dojem.

Parfumovaná voda DolceandGabbana Dolce v spreji


Toaletná voda v spreji DolceandGabbana Light Blue. Ocenený Dolce and Gabbana Light Blue je parfém, ktorý by mala mať každá žena a je načase pridať ho do svojej zbierky parfumov. DandG Light Blue stelesňuje radosť a zmyselnosť života v Stredomorí. Tento ovocno-kvetinový parfém Dolce and Gabbana prináša ducha slávneho sicílskeho leta až k vašim dverám. Tento najpredávanejší parfum pre ženy dokáže byť svieži, vodný, citrusový a kvetinový zároveň – bez toho, aby premohli zmysly, no zároveň dodal vašej prítomnosti luxus. Sicílsky céder sa snúbi so sviežosťou zeleného jablka a kvetinovým, spontánnym pôvabom zvončeka, ktorý tvorí vrchnú notu, ktorá zachytáva esenciu slnečného juhotalianskeho leta. Ženská a rozhodná, sviežosť bambusu zjemňuje ženským buketom jazmínu a bielej ruže. Nadčasový dizajn inšpirovaný klasickým parfumom DolceandGabbana; Flakón Light Blue je sebavedomý, ale vždy ženský. Jeho svetlomodrá čiapka evokuje jasnú oblohu Stredozemného mora. Samotná fľaša je silná,

Toaletná voda v spreji DolceandGabbana Light Blue


DolceandGabbana Light Blue Eau Intense Eau de Parfum Spray. Intenzívnejší únik do stredomorskej modrej z originálnej Light Blue toaletnej vody. Táto vôňa Eau de Parfum sa otvára pikantným, ostrým a návykovým duom vôní: žiarivým citrónom a sviežim zeleným jablkom. Elegantný nechtík so svojimi ovocnými a kvetinovými prvkami spája tento akord do základných tónov vône: vlna žiariacich, opojných okvetných lístkov jazmínu. Jeho charakteristická suchá vrstva lesklých jantárových drevín a vzácneho pižma sa rozplynie v slnkom pobozkanej pokožke a rozvinie sa do žiarivej, zmyselne voňajúcej brázdy. Light Blue Eau Intense je viac ako vôňa, je to aura stredomorskej krásy.

DolceandGabbana Light Blue Eau Intense Eau de Parfum Spray