Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Rose Prick v spreji. Private Blend Rose Prick zobrazuje krásu ruže prostredníctvom jej divokého vzhľadu, symbolu milosti a krásy zahalenej do ostrého hrotu tŕňa. Sečuánske korenie a kurkuma vytvárajú otvor bohatý na korenie a teplo. Srdce tvorí trojdielna súprava ruží; Májová ruža, bulharská ruža a turecká ruža. Pačuli a fazuľa tonka tvoria duet v základe. Rose Prick, vytvorená na základe inšpirácie zo súkromnej ružovej záhrady Toma Forda a uvedená na trh v roku 2020, je krásna vôňa, ktorá je šťavnatá, kvetinová a plná. Vrchné tóny tvoria sečuánske korenie a kurkuma. V srdci je májová ruža, turecká ruža a bulharská ruža a v základe je pačuli a fazuľa tonka.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Rose Prick v spreji

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Rose Prick


Parfumovaná voda v spreji Tom Ford Private Blend Soleil Blanc. Svetlé, luxusné a návykové. Soleil Blanc od Toma Forda inšpiruje slnečný akord kokosu a bielych kvetov, ktoré pozývajú teplo a blažene sladké zmyselné chute. Soleil Blanc, uvedený na trh v roku 2016, sa otvára v sviežej stope bergamotu, kardamónu, ružového korenia a pistácií. Srdce obsahuje kvety jazmínu spolu s tuberózou a ylang ylang. Základ sľubuje bohatú a krémovú kokosovú nôtu, ambru, benzoín a bôby tonka.

Parfumovaná voda v spreji Tom Ford Private Blend Soleil Blanc


Tom Ford Private Blend Tubereuse Nue Eau de Parfum Spray. Private Blend Tubereuse Nue ponúka zmyselnú cestu cez jemné biele kvetinové tóny a hladké, upokojujúce tóny. Vôňa sa otvára korenistým tónom sečuánskeho korenia, ľalie a jazmínu. Srdce tvorí sladkú súhru so svetlou tuberózou, tmavým kakaom, styraxom a benzoínom. Základ tvorí bohatú vrstvu semišu, pižma, oudu a fazule tonka.

Tom Ford Private Blend Tubereuse Nue Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend White Suede Eau de Parfum Spray. White Suede, čerpaný z bazénov pižmových, živočíšnych vôní, bol uvedený na trh v roku 2009 a predstavuje omamnú a prvotnú vôňu, ktorá uchváti zmysly a hovorí o zmyselných, očarujúcich súzvukoch. Vrch čaju a tymiánu dodáva svieži, bylinkový moment predtým, ako vstúpite do srdca ruže, šafranu a konvalinky. Uzemnenie vône, živý inštinktívny súlad semišu, pižma, santalového dreva a ambry.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend White Suede Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Tom Ford Velvet Orchid v spreji. Velvet Orchid bola uvedená na trh v roku 2014. Táto kvetinová vôňa sa otvára vrchnými tónmi talianskeho bergamotu, mandarínky, absolútneho rumu sukán a medu. Stredné tóny tvoria jazmín, turecká ruža, orchidea Cattleva Leopoldii, čierna orchidea, pomarančový kvet, marocká ruža, heliotrop, magnólia, jonquil a hyacint. Základné tóny sú labdanum, santalové drevo, peruánsky balzam, myrha, semiš a vanilka.

Parfumovaná voda Tom Ford Velvet Orchid v spreji