Parfumovaná voda Shiseido Ginza Murasaki v spreji. Ginza Murasaki je sladká, ovocná a zmyselne ženská vôňa, ktorá čerpá svoju inšpiráciu a názov z kráľovského odtieňa fialovej. Etabluje sa moderným akordom jablka Fuji, granátového jablka a fialky. V srdci je jemný jazmín, vistéria a frézia. Základ končí hodvábnym santalovým drevom a žiarivými drevitými tónmi.

Parfumovaná voda Shiseido Ginza Murasaki v spreji

Parfumovaná voda Shiseido Ginza Murasaki


Toaletná voda Versace Bright Crystal v spreji. Čistá zmyselnosť, krištáľová priehľadnosť a žiarivý jas, Versace Bright Crystal je vzácny klenot vzácnej krásy, ktorý sa vyznačuje sviežou, kvetinovou a žiarivou vôňou. Očarujúce a zmyselné, je určené pre ženu, ktorá je silná a sebavedomá, no zároveň ženská a zmyselná….ale vždy očarujúca. Vrchné tóny granátového jablka, ľadového akordu a yuzu ustupujú srdcu z magnólie, pivónie a lotosového kvetu pred základnými tónmi ambry, pižma a acajou, ktoré dopĺňajú kvetinovo/ovocnú/pižmovú vôňu.

Toaletná voda Versace Bright Crystal v spreji


Toaletná voda v spreji Versace Crystal Noir. Versace Crystal Noir je luxusná vôňa, čuchový ekvivalent dlhej vlečky na rozprávkových večerných šatách. Mnohostranný ako diamant, zmyselný a lákavý, odvážny a zároveň upokojujúci. Versace Crystal Noir je magická vôňa – éterická, no zároveň telesná, ultra ženská kvetinová vôňa jantáru. Jeho čuchová pyramída je zámerne minimalistická, aby umocnila vnútornú eleganciu ingrediencií. Vrchné tóny kardamónu, korenia a zázvoru ustupujú srdcu sviežej, sviežej, voňavej gardénie spolu s pivonkou a pomarančovými kvetmi. To bolo zmiešané so základnými tónmi santalového dreva, pižma a ambry, ktoré sú prečistené takmer do priehľadnosti pre zmyselný a zvodný výsledok. Je to kombinácia, ktorá vytvára úžasný rozpor, ako dve stránky každej ženy: sladká a zmyselná, zemitá a sofistikovaná.

Toaletná voda v spreji Versace Crystal Noir


Parfumovaná voda Versace Dylan Blue Pour Femme v spreji. Dylan Blue pour femme je mojou poctou ženskosti. Tak som vytvoril silnú, zmyselnú a zároveň rafinovanú vôňu pre ženu, ktorá pozná svoju vlastnú silu. – Jedinečnosť Donatelly Versace. Pevnosť. Zmyselnosť a elegancia. Alchýmia neodolateľných tónov, ktoré tancujú, vzrušujú, spájajú a objímajú. Jedinečnosť. Osviežujúci sorbet z čiernych ríbezlí a jablko Granny Smith vytvárajú nezvyčajný ovocný akord. Pevnosť. V tejto súčasnej kvetinovej kytici sa kvety premenia na ľadovú infúziu imaginárnych divokých kvetov s nezabudnuteľnou silážou. Zmyselnosť a elegancia. Drevité základné tóny sa hravo miešajú a vytvárajú jedinečný elixír: styrax a biele drevá vyleštené vodou, pižmo a pačuli sa miešajú v podmanivom, zmyselnom, pulzujúcom pohybe. Fľaša Versace pour femme Dylan Blue je vyjadrením inovatívneho dizajnu. Jeho elegantné krivky pripomínajú amforu, evokujúcu grécku kultúru a mytológiu. Farba flakónu a balenia je intenzívna ako Stredozemné more: silná, hlboká a tajomná. Zlaté detaily

Parfumovaná voda Versace Dylan Blue Pour Femme v spreji


Tyrkysová toaletná voda Versace Dylan v spreji. Utečte na ďaleké ostrovy, kde sa modrá obloha stretáva s krištáľovými vodami a morský vánok hladí pokožku, prebúdza zmysly a regeneruje dušu. Toaletná voda Dylan Turquoise, ktorá nám pripomína teplé slnko a letné dni, je ódou na zmyselnosť ženy Versace. Elegantné krivky flakónu pripomínajú amforu, silne evokujúcu grécku kultúru a mytológiu, ktorá sa už nachádza v kolekciách Versace Home. Matné sklo je zafarbené do modrých odtieňov, aby odrážalo krištáľovo čisté vody mora a poukazovalo na neustálu túžbu po lete. Samotná vôňa, ktorú vytvorila parfumérka Sophie Labbe, stelesňuje tradíciu aj inováciu, pretože bola vytvorená z prírodných a syntetických ingrediencií tej najlepšej kvality, získaných z vysledovateľných a udržateľných dodávateľských reťazcov po celom svete. Spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska environmentálnej a sociálnej udržateľnosti, v súlade s princípmi zelenej chémie a ťaží z najnovšieho výskumu v oblasti biotechnológie.

Tyrkysová toaletná voda Versace Dylan v spreji