Parfumovaná voda Prada Candy v spreji. Parfumovaná voda Prada Candy je živá vôňa plná zábavy v rade Prada. Ide o moderný parfém od tejto klasickej značky; oslavuje život, farbu a šťastie. Toto je parfum pre ďalšiu generáciu Prady. Je to funky a zábavné a plné života; nehovoriac o tom, že je to sexi a úplne neodolateľné. Parfumovaná voda Prada Candy je vôňa, ktorú budete milovať vy a muži ju budú milovať tiež. Táto svieža a výrazná vôňa je tvorená bezstarostnými karamelovými vrchnými tónmi so sofistikovaným stredom a základom vanilky a benzoínu. Vydrží dlho a je ideálny pre aktívne, vášnivé dievčatá s chuťou do života.

Parfumovaná voda Prada Candy v spreji

Parfumovaná voda Prada Candy


Parfumovaná voda Prada Candy Kiss v spreji. Jantárová vanilková vôňa s vrchným tónom pižma, srdcom benzoínu a základom karamelu.

Parfumovaná voda Prada Candy Kiss v spreji


Parfumovaná voda Prada Candy Night v spreji. Najnovšia kapitola príbehu Prada Candy odhaľuje nový aspekt jej postavy. Návykový kokteil ženskosti, zároveň divoko oslobodený a elegantne rafinovaný, teraz Prada Candy Night skúma svet po zotmení. Prada Candy Night, obsiahnutá v gradovanej polnočnej modrej fľaši zdobenej brilantným ružovým základom, je podmanivou oslavou kontrastu. V rámci Prada Candy Night vtláčajú pomaranč a kosatec žiarivé farby do srdca pačuli, pižma a fazule tonka. Kakao zaisťuje neodolateľnú hĺbku.

Parfumovaná voda Prada Candy Night v spreji


Parfumovaná voda Prada La Femme v spreji. La Femme od Prady, hybrid odvážnych, ale dopĺňajúcich sa kontrastov, prechádza zmyselnou cestou. Včelí vosk, frangipani a korenie upútajú pozornosť sladkou, opojnou arómou. Postupuje do srdca tuberózy, kosatca a ylang-ylangu a ponúka jemnejší prístup pred dokončením v tónoch vetiveru a vanilky.

Parfumovaná voda Prada La Femme v spreji


Intenzívna parfumovaná voda Prada La Femme v spreji. La Femme Intense, zmyselná cesta zaliatá jantárovou a kvetinovou vôňou, sa vyznačuje opojnou sladkosťou ylang-ylang spolu s frangipani. Výbuch tuberózy sprevádza v srdci jazmín a pomarančový kvet. Základ pačuli je naplnený vetiverom, vanilkou a kosatcom.

Intenzívna parfumovaná voda Prada La Femme v spreji