Parfumovaná voda Moschino Gold Fresh Couture v spreji. Prekvapivý, hravý a ironický, Moschino’s Fresh Couture spája svieže a radostné akcenty a vytvára kvetinovo/drevitý parfém lákavej ženskosti. Cieľom bolo postaviť vedľa seba najvšednejšie a najbežnejšie produkty, čistiaci prostriedok pre domácnosť, s niečím tak vzácnym, šťavou vône luxusnej značky. Šumivé a podmanivé vrchné tóny, tvorené jasným akordom mandarínky, bergamotu a intenzívneho exotického ylang ylang, ustupujú kvetinovému srdcu bielej pivónie, osmanthu a lákavému dotyku malín, ktoré dodávajú farebný, ovocný kontrast. Suché páperie podčiarkuje rafinovaný a súčasný charakter tohto kvetinovo/drevitého parfumu vďaka žiarivej a zmyselnej stope čistých drevín, bielej pačuli a ambroxu. Originálna vôňa Fresh Couture v limitovanej edícii zlatých obalov.

Parfumovaná voda Moschino Gold Fresh Couture v spreji

Parfumovaná voda Moschino Gold Fresh Couture


Lacná a elegantná toaletná voda Moschino v spreji. Vôňa Moschino Cheap and Chic nie je podľa módnych pravidiel zábavná a vtipná; je formálny aj neformálny, mladý aj zrelý, ale rozhodne zmyselný. Štýlová žena Olive Oyl je inšpiráciou za fľašou Cheap and Chic. Originálna receptúra spája svieže trblietavé vrchné tóny bergamotu, yuzu, brazílskeho ružového dreva a paraguajského drobného zrna, po ktorých nasleduje žiarivé srdce, ktoré je čarovným kvetinovým buketom živej bagdadskej nymfey, pivónie, cyklámenu, vodných kvetov, fialiek, jazmínu a divočiny. ruža. Kvetinovú vôňu uzatvára mystický základ bohatého santalového dreva, kosatca, vetiveru, fazule tonka, šedej ambry a pižma, s parnou špirálou vanilky a bielej orchidey ako aktom konečného zvádzania.

Lacná a elegantná toaletná voda Moschino v spreji


Toaletná voda v spreji Moschino Lacná a elegantná So Real. Pozitívny, veselý rytmus vône maľovaný citrusmi a kvetinami. Ostrý nádych horkého pomaranča sa spája s mandarínkou, sorbetom, malinami a čiernymi ríbezľami. Srdce zachytáva sviežu pivóniu a oblieka sa do jazmínu a magnólie. Základ tvorí ambroxan, céder, pižmo a dubový mach.

Toaletná voda v spreji Moschino Lacná a elegantná So Real


Toaletná voda v spreji Moschino I Love Love. Iskrivý, živý, ironický a zábavný, Moschino I Love Love je vôňou lásky. Tento parfém Moschino je najlepším parfémom pre ženy, ktoré si užívajú šťastné, povznášajúce vône. I Love Love je optimistická vôňa z kolekcie Moschino, ktorá dokáže byť mladistvá a zároveň zrelá. Tento pižmový parfum okamžite prenesie svojho nositeľa do teplého letného dňa bez mráčika na oblohe. Neodolateľná radostná vôňa so šumivými a jasnými citrusovými vrchnými tónmi, ktoré ustupujú ženským kvetinovým tónom, zatiaľ čo základné tóny dreva a pižma dopĺňajú túto kvetinovo/drevitú/pižmovú vôňu. Svojrázny, neodolateľný a charakterný, toto je jeden z top parfémov pre ženy, ktoré sa neboja ukázať svoju radosť zo života. Táto ľahkomyseľnosť parfumu Moschino sa odráža v dizajne flakónu, ktorý prináša zábavu do vášho šatníka. Kúpte si od Moschino I Love Love, parfém lásky ešte dnes. Poznámky: Hlava: grapefruit, pomaranč, citrón, červená ríbezľa Stred: cukrová trstina, sitina, konvalinka, čajová ruža, c

Toaletná voda v spreji Moschino I Love Love


Toaletná voda v spreji Moschino Pink Bouquet. Pink Bouquet je svetlá a príjemná kvetinová vôňa zmiešaná so šťavnatou sladkosťou ovocia. Skúma mladistvú slobodu s odvážnymi a očarujúcimi akordmi ženskej vône. Bergamot, ananás a malina vytvárajú sladkokyslý otvor. Srdce je vyrobené z neroli, konvalinky, fialky a pivónie pre kvetinovú sviežosť. Základ zakončuje teplý perníkový akord oblečený do pižma, dubového machu a broskyne.

Toaletná voda v spreji Moschino Pink Bouquet
cambridge-audio-axa35

Cambridge Audio Axa35, európsky trh