Parfumovaná voda Montale Aoud Cuir D’Arabie v spreji. Aoud Cuir D’Arabie sa vyznačuje dymovými akordmi pripomínajúcimi noc a zvieraciu pôžitkárstvo. Sústreďuje sa okolo silnej koženej vône, ktorá ponúka opojnú živočíšnu esenciu. Vôňu zdobí ostrý brezový decht, bohaté oudové drevo a korenistý tabak.

Parfumovaná voda Montale Aoud Cuir D'Arabie v spreji

Parfumovaná voda Montale Aoud Cuir D’Arabie


Parfumovaná voda Montale Aoud Melody v spreji. Otváranie koženej vône s vrchnými tónmi oudu, kože, klinčekov, šafranu a elemi, srdcovými tónmi ruže, ylang-ylang a jazmínu a základnými tónmi santalového dreva, ambry a pižma.

Parfumovaná voda Montale Aoud Melody v spreji


Parfumovaná voda Montale Aoud Purple Rose v spreji. Aoud Purple Rose od Montale je sofistikovaná kvetinová ambrová vôňa oslavujúca romantiku ruží a dreva oud. Túto vôňu otvára ruža, šafran a černice. Srdce evokuje akord dreva oud so santalovým drevom a pačuli. Základ dotvára vôňu, pridáva kožu, ambru a pižmo.

Parfumovaná voda Montale Aoud Purple Rose v spreji


Parfumovaná voda Montale Dark Purple v spreji. Dark Purple od Montale, symfónia zmyselných kvetín a exotických jantárov, čerpá hlboký nádych šťavnatej slivky v kombinácii so sviežim pomarančom pre ovocný úvod. Srdce zvýrazňuje živú ružu spolu s pelargóniou, pačuli a červeným ovocím. Teakové drevo je opatrené ambrou a bielym pižmom v základe.

Parfumovaná voda Montale Dark Purple v spreji


Montale Chocolate Greedy Eau de Parfum Spray. Chocolate Greedy od Montale zvýrazňuje horkosladké kakao v lahodnej pochúťke korenia a jantáru a ponúka jedinečný akord kakaa, vanilky, fazule tonka, sušeného ovocia a kávy.

Montale Chocolate Greedy Eau de Parfum Spray