Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Jasmin v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusif. Jasmín je poetický, bujný a jemný a zametá vás späť do záhrad vášho detstva. Skupina vôní: kvetinová Hlava: jazmín, citrón. Stredné tóny: ruža, klinček, pomaranč, kvet. Základné tóny: biele pižmo, sandále.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Jasmin v spreji

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Jasmin


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Lavande v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Levanduľa, známa ako modré zlato, zachytáva samotnú dušu slnečných polí a voňavého leta Provence! Príďte do voňavej garrigue južného Francúzska. S efemérnym výbuchom sviežosti sa aromatický dych levandule rozvinie v kvetinovom, drevitom srdci a potom naplno rozkvitne nad jemnými pižmovými tónmi. Objavte Lavande, jemnú, zahaľujúcu, nežne upokojujúcu levanduľu, ktorá vás okamžite prenesie na slnkom zaliaty francúzsky vidiek, do kvetinového srdca Provence. Vrchné tóny: levanduľa, šalvia muškátová Stredné tóny: levanduľa, pačuli, labdanum. Základ: fazuľa Tonka, benzoín, vanilka, pižmo.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Lavande v spreji


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Vanille Fruitee v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusifs. Vanille Fruitee je esenciou neúctivé, slobodomyseľnej ženy. Zvodná a odzbrojujúco spontánna vôňa. Skupina vôní: ambra, ovocné tóny: bergamot, karafiát. Stredné tóny: orchidea, vanilka, heliotrop, malina, slnečné tóny. Základné tóny: vanilkový lusk, cukrový cukor, biele pižmo, benzoín.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Vanille Fruitee v spreji


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Vanille Patchouli Eau de Parfum Spray. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusifs. Vanilkové pačuli je vynikajúcim paradoxom provokácie a jemnosti. Tieto dve vône sa neodolateľne spájajú a vytvárajú veľkolepú magnetickú príťažlivosť. Skupina vôní: ambra Vrchné tóny: pačuli, santalové drevo. Stredné tóny: vanilka, benzoín. Základné tóny: vanilka, biele pižmo.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Vanille Patchouli Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Violette v spreji. Molinard, renomovaný a ctihodný parfumér Grasse od roku 1849, je rodinnou históriou, ktorá prosperuje už päť generácií a vytvára odkaz s vášňou pre tvorbu. Dobrodružstvo, ktoré vzdoruje času, zostáva verné svojim hodnotám a zachováva si svoje náročné štandardy dokonalosti, kvality a tradície. Z radu Elements Exclusifs. Violette je jemná a sofistikovaná, vyžaruje žiarivú sviežosť tohto kvetu pre sladkú, bezstarostnú cestu zmyslov. Rodina vôní: Kvetinová. Vrchné tóny: bergamot, citrón, čierne ríbezle, okvetné lístky fialky. Stredné tóny: fialové srdce, ruža, jazmín, broskyňová šupka, zelené jablko. Základné tóny: listy fialky, kosatec, biele pižmo.

Parfumovaná voda Molinard Les Elements Exclusifs Violette v spreji