Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Cherry v spreji. Divoká čerešňa je živá a neskrotná vôňa prinášajúca hlboký nádych ovocnej vône. Čierna čerešňa, bergamot a citrón tvoria šťavnatý vrch. Kosatec, jazmín, pačuli a heliotrop sa spájajú do zmyselného základu. Základ tvorí luxusná nota bieleho pižma spárovaná so sladkosťou vanilkových strukov.

Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Cherry v spreji

Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Cherry


Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Leather v spreji. Kožená vôňa zložená s vrchným tónom sicílskeho bergamotu, srdcovými tónmi bulharskej ruže, fialky a indonézskeho pačuli a základnými tónmi ambry, kože, dubového machu, guajakového dreva a bieleho pižma.

Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Leather v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Rose Aoud v spreji. Kyprová kvetinová vôňa zložená z vrchných tónov bergamotu a citrónu, srdcových tónov tureckej ruže, jazmínu a pačuli a základných tónov ambry, pižma, oudu a vanilky.

Parfumovaná voda Mancera Paris Wild Rose Aoud v spreji


Parfumovaná voda Paco Rabanne Fame v spreji. Udržujte túžbu nažive s doplniteľným formátom parfumovanej vody FAME. Držte svoju 80 ml fľašu a naplňte ju vďaka inovatívnemu a ľahko použiteľnému gestu. Parfém FAME, ktorý zachytáva neodolateľného parížskeho ducha ženy Rabanne, vzdáva hold novej ére ženskosti. Hravé. Zmyselný. Splnomocnený. Kvintesencia avantgardného luxusu, tento parfum je zmesou výnimočne čistého jazmínu, šťavnatého manga a návykovo zmyselného krémového kadidla. Podstata avantgardného luxusu plná vzácnych ingrediencií. Sukulentné mango. Výnimočne čistý jazmínový parfum. Návykové krémové kadidlo. Vegánsky parfém vyrobený vo Francúzsku. 90% prírodného pôvodu. 100% vyrobené v Grasse z udržateľných surovín. Pohyb šetrný k Zemi, ktorý znižuje váš dopad na životné prostredie použitím o 71 % menej plastov a o 43 % menej skla*. *Používanie 80 ml fľaštičky parfémovanej vody FAME + dvoch 200 ml fľaštičiek Fame v porovnaní so šiestimi 80 ml fľaštičkami Fame Eau de Parfum. Poznámka: táto položka je náplňou. Upozornenie: Nie sme schopní

Parfumovaná voda Paco Rabanne Fame v spreji


Parfumovaná voda Paco Rabanne Lady Million v spreji. Stopa bielych kvetov prebúdza pokožku sviežimi tónmi a vyžaruje intímne drevité teplo. Med a pačuli. Nebezpečne sexi. Vôňa Lady Million prezentovaná v zlatom flakóne v tvare diamantu je živá a zmyselná. Má svieže vrchné tóny horkého pomaranča, mäsitej maliny a neroli, po ktorých nasledujú kvetinové tóny pomarančového kvetu a arabského jazmínu a základné tóny pačuli, medu a ambry. Vrchné tóny: malina, citrón Amalfi, neroli. Stredné tóny: gardénia, kvet afrického pomaranča, jazmín. Základ: ambra, biely med, pačuli.

Parfumovaná voda Paco Rabanne Lady Million v spreji