Parfumovaná voda Mancera Paris Musky Garden v spreji. Musky Garden zahŕňa krásnu stopu kvetinových a ovocných vôní, ktoré si doprajú vrchol brusníc, bielej broskyne a citrusov. Bulharská ruža, kosatec, indický jazmín a pačuli vytvárajú sladké a osviežujúce kvetinové srdce. Základ tvorí bohaté biele pižmo, maliny, černice a ambra.

Parfumovaná voda Mancera Paris Musky Garden v spreji

Parfumovaná voda Mancera Paris Musky Garden


Mancera Paris Pearl Eau de Parfum Spray. Očarujúca krása zobrazená prostredníctvom osviežujúcich citrusov a jemných sladkých tónov. Pearl obsahuje očarujúci vrchol bergamotu, figy, zeleného jablka a bielej broskyne. Srdce tvorí bulharská ruža s fialkou a egyptský jazmín. Základ zakončuje biele pižmo a ambra.

Mancera Paris Pearl Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Mancera Paris Purple Flowers v spreji. Purple Flowers je očarujúca a súčasná vôňa, ktorá vrství zmyselnú krásu kvetov cez záhon lesa. Úvodný akord prináša salvu korenia: muškátový oriešok, zázvor, čierne korenie, figovník a mandarínku. Srdce prináša ružový akord s cédrom a pačuli. Základ dopĺňa sivá ambra, vanilka a biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Purple Flowers v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Red Tobacco v spreji. Red Tobacco je hrejivá a opojná vôňa, ktorá obsahuje silné množstvo korenia, aby zdôraznila výrazné jadro tabaku. Záblesk tepla so šafranom, škoricou, muškátovým orieškom, bielou broskyňou, oudom a zeleným jablkom vytvára svieži otvor. Pačuli a jazmín ponúkajú zmyselné srdce. Tabakový akord uzatvára vôňu s nádychom ambry, vetiveru, vanilky, bieleho pižma a drevín.

Parfumovaná voda Mancera Paris Red Tobacco v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Roses Greedy v spreji. Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa otvárajúca sa vrchnými tónmi mandarínky, broskyne, kokosu, čiernych ríbezlí a ružového korenia, srdcovými tónmi ruže, jazmínu a kvetinovými tónmi a základnými tónmi bieleho pižma, ambry, vanilky, cukru a benzoínu .

Parfumovaná voda Mancera Paris Roses Greedy v spreji