Parfumovaná voda Mancera Paris Coco Vanille v spreji. Coco Vanille od Mancera poskytuje šťavnatú jantárovú sladkosť, ktorá sa otvára v zmesi kokosových orechov a bielych broskýň. Srdce zahŕňa stopu kvetinových tónov vrátane ylang-ylang, kvetov tiare a egyptského jazmínu. Základ dopĺňajú drevité tóny, madagaskarská vanilka a biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Coco Vanille v spreji

Parfumovaná voda Mancera Paris Coco Vanille


Parfumovaná voda Mancera Paris Feminity v spreji. Feminity skúma zvodný pôvab ženskej aury s posilňujúcimi hĺbkami púdrovej kvetinovej a dráždivej sladkosti. Akord čiernej kávy s ružovým korením, kožou a mandarínkou dodáva hlave energiu. Srdcové tóny fialky, konvalinky a heliotropu zaisťujú kvetinovú krásu. Základom je ambra, santalové drevo, karamel, vanilkové struky, dubový mach a biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Feminity v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Gold Intensitive Aoud v spreji. Kvetinová ambrová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi citrónu a vody, srdcovými tónmi ruže, pelargónie, šafranu, teakového dreva a guajakového dreva a základom ambry, bieleho pižma a vzácnych drevín.

Parfumovaná voda Mancera Paris Gold Intensitive Aoud v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Hindu Kush v spreji. Hindu Kush spája kontrast medzi zemitými, uzemňujúcimi tónmi a sviežimi, povznášajúcimi. Svet korenín a údených chutí začína uvedením korenia, labdana, kadidla a kanabisu. Srdce tvoria zemité tóny pačuli a dreva. Základ zakončuje ambra, gaiacwood, vanilkové struky a biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Hindu Kush v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Holidays v spreji. Holidays by Mancera je krásna chypre vôňa, ktorá spája očarujúcu sladkosť a pôvabné biele kvetinové akordy. Kokos a bergamot vytvárajú osviežujúci úvodný akord. V srdci sú použité kvety tiare, ylang-ylang a morské tóny. Základ využíva bohatý vanilkový tón a dodáva krémové santalové drevo a pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Holidays v spreji