Parfumovaná voda Mancera Paris Choco Violette v spreji. Choco Violette dopraje chuť na sladké s drzou kolekciou gurmánskych a sladkých chutí. Začína sa šumivým bergamotom, pomarančom a lieskovým orieškom pre ostrý aróm. Fialová a horká čokoláda robia srdce horkosladkým s lahodným gurmánskym vzduchom. Vanilka a biele pižmo podpisujú vôňu trvalým a útulným objatím.

Parfumovaná voda Mancera Paris Choco Violette v spreji

Parfumovaná voda Mancera Paris Choco Violette


Parfumovaná voda Mancera Paris Indian Dream v spreji. Kvetinová ambrová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi pelargónie, heliotropu a pomarančového kvetu, srdcovými tónmi jazmínu, ambry a ruže a základnými tónmi santalového dreva, bieleho pižma, vetiveru a vanilky.

Parfumovaná voda Mancera Paris Indian Dream v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Instant Crush Eau de Parfum Spray. Instant Crush od Mancera spája trio klasík vôní; ruža, jazmín a ambra pre bohatú a romantickú ukážku kvetinovej zdatnosti. Citrusové plody, šafran a zázvor umožňujú svieži a osviežujúci otvor. Ruža, jazmín a ambra tvoria vzácne srdce. Vôňu dopĺňa santalové drevo, dubový mach, vanilka a pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Instant Crush Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Mancera Paris Jardin Exclusif v spreji. Jardin Exclusif je zmyselná a príjemná vôňa s jasnými citrusovými a šťavnatými ovocnými akordmi. Vrch je vyrobený z kandizovaného akordu s výberom šťavnatého ovocia. Srdce nesie jazmín, ružu, fialku a sivý jantár. Základ končí santalovým drevom, vanilkou a bielym pižmom.

Parfumovaná voda Mancera Paris Jardin Exclusif v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Juicy Flowers v spreji. Juicy Flowers je koketná kvetina, ktorá si váži romantiku mladej a drzej lásky. Šťavnatý otvor prináša hrušku, červené ovocie, citrusy a ružové korenie. Srdce tvorí vzácny súzvuk s ružou, broskyňou, jazmínom a santalovým drevom. Základ zdobí sivá ambra, čierne vanilkové struky, malina a práškové biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Juicy Flowers v spreji