Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Orchid v spreji. Aoud Orchid vytvára zložitú zmyselnosť medzi oudovým drevom a jasným zábleskom kvetov. Otvára sa citrusovou mandarínkou, sladkou broskyňou a kokosom pre tropický nádych. Srdce sa sústreďuje na orchidey, doplnené nádychom pačuli. Vôňu zakončuje upokojujúca zmes ambry, vanilky, bieleho pižma a drevín.

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Orchid v spreji

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Orchid


Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Violet v spreji. Kyprová kvetinová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi bergamotu, korenia a zelených tónov, srdcovými tónmi fialky, pačuli a oudu a základnými tónmi vetiveru, ambry a machu.

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Violet v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Black Intensitive Aoud v spreji. Jantárová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi broskyne, klinčeka a korenia, srdcovými tónmi ruže, jazmínu, fialky a šafranu a základnými tónmi oudu, gurjanského balzamu, cédru a santalového dreva.

Parfumovaná voda Mancera Paris Black Intensitive Aoud v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Black Line v spreji. Black Line je silná infúzia ostrých korenín, ktoré pozývajú podtóny jantárového dreva. Táto vôňa si pochutnáva na hrejivých koreninách pred srdcom z jantáru, ruží, kože a pačuli. Základ uzatvára duet indického santalového dreva a bieleho pižma.

Parfumovaná voda Mancera Paris Black Line v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Cedrat Boise v spreji. Úvodná citrusová aromatická vôňa s vrchnými tónmi bergamotu, sicílskeho citrónu, čiernych ríbezlí a korenistými tónmi, srdcovými tónmi vodného jazmínu, ovocnými tónmi a listom pačuli a základnými tónmi santalového dreva, cédru, kože, machu, bieleho pižma a vanilka.

Parfumovaná voda Mancera Paris Cedrat Boise v spreji