Parfumovaná voda Lalique Perles de Lalique v spreji. Francúzska značka Lalique evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Lalique Perles de Lalique bol uvedený na trh v roku 2006 s hornými tónmi kosatca a bulharskej ruže, stredné tóny tvoria bourbonské korenie a pačuli. Kvetinová vôňa sa potom zmení na základné tóny kašmírového dreva.

Parfumovaná voda Lalique Perles de Lalique v spreji

Parfumovaná voda Lalique Perles de Lalique


Parfumovaná voda Lalique Reve d’infini v spreji. Francúzska značka Lalique evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Lalique Reve d’infini bola uvedená na trh v roku 2016, táto zmyselná, ženská vôňa sa otvára vrchnými tónmi liči, bergamotu a frézie. Stredné tóny pozostávajú z broskyne, ruže a cédrového dreva, vôňa sa jemne mení, aby odhalila základné tóny pižma, vanilky a santalového dreva.

Parfumovaná voda Lalique Reve d'infini v spreji


Lalique Soleil Eau de Parfum Spray. Sladká a rozžiarujúca vôňa odrážajúca aspekty slnka a tvorivú dušu slobodného ducha. Lalique Soleil zobrazuje oslnivú škálu sladkých zmyselných tónov a luxusných korenín. Hlava vône sa stretáva so silným mandarínkovým citrusom, zábleskom kardamónu a horkej mandle. Café latte akord mieša bohaté a hrejivé chute kávy s hruškou granitou a jazmínom. Základ uzatvára pižmový akord zdobený santalovým drevom a ružovou pralinkou.

Lalique Soleil Eau de Parfum Spray


Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy. Očarujúco jednoduchá s charakteristickou kvalitou, Daisy Marc Jacobs vás prenesie na miesto, ktoré je optimistické, krásne a čisté. Vrch vône je naplnený šťavnatým lesným ovocím a jemnými bielymi fialkami. V srdci sa zamatový jazmín zahrieva do snového vysychania zmyselného santalového dreva pre romantický, pretrvávajúci záver. Neodolateľne ženská, Daisy Marc Jacobs je podmanivým výtvorom majstra parfuméra Alberta Morillasa. Rozmarné biele sedmokrásky rozkvitnuté na jeho uzávere dodávajú ikonickému flakónu Daisy retro-cool šmrnc – rovnako očarujúce a jedinečné ako žena, ktorá vôňu nosí. Vrchné tóny: lesné plody, biela fialka, srdce, tón: jasmínová infúzia, základ: santalové drevo

Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy


Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy. Očarujúco jednoduchá s charakteristickou kvalitou, Daisy Marc Jacobs vás prenesie na miesto, ktoré je optimistické, krásne a čisté. Vrch vône je naplnený šťavnatým lesným ovocím a jemnými bielymi fialkami. V srdci sa zamatový jazmín zahrieva do snového vysychania zmyselného santalového dreva pre romantický, pretrvávajúci záver. Neodolateľne ženská, Daisy Marc Jacobs je podmanivým výtvorom majstra parfuméra Alberta Morillasa. Rozmarné biele sedmokrásky rozkvitnuté na jeho uzávere dodávajú ikonickému flakónu Daisy retro-cool šmrnc – rovnako očarujúce a jedinečné ako žena, ktorá vôňu nosí. Vrchné tóny: lesné plody, biele fialové srdce Poznámka: Jasmine Infusion Base Poznámka: Santalové drevo Poznámka: Vône nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva

Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy