Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Vanilla Vibes. Hravo flirtuje medzi kontrastmi teplej vanilky a ostrej morskej soli, Vanilla Vibes od Juliette Has a Gun sa oddáva zmyselnej povahe vyjadrenej prostredníctvom silných a elegantných akordov. Doplnená minerálnym akordom morskej soli sa vôňa ponorí do srdca bohatej vanilky a orchidey. Základ tvorí fazuľa tonka spolu so santalovým drevom, pižmom a benzoínom. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Vanilla Vibes

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Vanilla Vibes


Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Blue Notes v spreji. Kvetinová ambrová vôňa, ktorá sa otvára citrusovými vrchnými tónmi bergamotu, mandarínky, kalábrijského citrónu, ovocnými tónmi a zelenými tónmi, srdcovými tónmi ylang-ylang, ruže, koreňa kosatca, fialky a pačuli a základnými tónmi kože, ambry, guajakové drevo, santalové drevo a vanilka.

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Blue Notes v spreji


Mancera Paris Aoud Exclusif Eau de Parfum Spray. Aoud Exclusif skúma nadčasovú súhru dreva oud a ruže, čo umožňuje krásnu vôňu doplnenú teplým korením. Vôňa sa objavuje s ohnivým prúdom korenia. Srdce vône tvoria listy ruže, fialky a pačuli. Koža, nepálsky oud, vanilka a biele pižmo s bohatými vôňami.

Mancera Paris Aoud Exclusif Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Lemon Mint v spreji. Aoud Lemon Mint je pikantná a osviežujúca vôňa inšpirovaná vôňami Kuby. Hrebeň citróna, koriandra, čierneho korenia a mandlí mu dodáva aromatický otvor. V srdci je použitý oud, jazmín, pačuli a svieža mäta. Základ dokončuje zvieracia koža, vanilka, haitský vetiver a biele pižmo.

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Lemon Mint v spreji


Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Line v spreji. Aoud Line je zložitá a silná vôňa, ktorá vytvára spojenie oudového dreva a krásnych kvetov. Oudové drevo, vanilka a turecká ruža tvoria úvodný akord. Drevité tóny a pačuli tvoria srdce vône. Základ využíva duet ambry a malín.

Parfumovaná voda Mancera Paris Aoud Line v spreji