Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Musc Invisible Eau de Parfum Spray. Musc Invisible skúma jemný a tajomný charakter, prehliadku púdrovej a pižmovej vône, ktorá vytvára zložito ženskú a zmyselnú vôňu. Sladký jazmín otvára vôňu zvodným komfortom. Bavlníkový kvet tvorí srdce s jemnou, práškovou arómou. Biele pižmo vypĺňa základ pre hladký pôžitok. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Musc Invisible Eau de Parfum Spray

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Musc Invisible Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Not a Parfume. Táto nádherná vôňa je vyrobená z jediného prvku s názvom Cetalox. ‘Not A Perfume’ od Juliette Has a Gun je minimalistická, ale elegantná vôňa, ktorá je úplne bez alergénov, a preto je ideálna pre tých, ktorí bežne parfumy nenosia. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Not a Parfume


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Pear Inc. Pear Inc. je upokojujúca kreácia so šťavnatým ovocím a jemnými tónmi pižma. Hlava má ovocnú sladkosť, ktorá výrazne zobrazuje hrušky. Srdce prináša syntetický dotyk cetaloxu pre svojráznu a jedinečnú chuť. Základ ponúka snový základ pižma pre trvalé teplo. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Pear Inc


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Sunny Side Up. Nádherne svetlá a krémová vôňa vyžívajúca sa v hladkej zmesi pižma a dreva. Vrchné tóny jazmínu, amyrisu a vanilky pozývajú rozmaznávajúcu sladkosť a potom prechádzajú do srdca santalového dreva, jazmínu sambac a kosatcového masla. Základ zahreje a zjemní ambrette, salicylát a iso E super. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Sunny Side Up


Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Vanilla Vibes. Vanilla Vibes je teplá a slnečná s inšpiráciou čerpanou z piesočnatých brehov; Stret vanilky a minerálnych prvkov vytvára svojráznu osobitú zmes. Otvor z morskej soli chutí minerálnou sviežosťou. Srdce vytvára sladký a príťažlivý súzvuk spojený s absolútnou orchideou. Základ tvorí hrejivá vôňa fazule tonka, benzoínu, santalového dreva a hnedého pižma. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Vanilla Vibes