Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Lipstick Fever. Lipstick Fever je zvodná vôňa so zameraním na prirodzené tóny kvetov, ovocia a drevín. Je inšpirovaná upokojujúcou zmesou vôní bežne používaných v rúžoch. Malinový a fialový vrchný akord prináša rovnováhu medzi ostrým a kyslým nádychom a jemnejšou, púdrovou stránkou. Iris a pačuli vytvárajú upokojujúce srdce. Absolútna vanilka uzatvára vôňu. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Lipstick Fever

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Lipstick Fever


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Metal Chypre Eau de Parfum Spray. Metal Chypre, inšpirovaný meďou v charaktere a lesku, obnovuje klasické chypre prvky s výrazným zvratom moderného dizajnu. Kompozícia rôznych aspektov zmiešaná do nádherného drevitého refrénu. Vrchol vône tvorí duet ružového ružového korenia a pikantného bergamotu. V srdci sa nachádza kosatec s pačuli, semiš a jantár. Základné tóny bohatého ambroxanu, fazule tonka a pižma upokojujú zmysly. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Metal Chypre Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Miss Charming Eau de Parfum Spray. Lákavá a zmyselná krása ovocných vôní a ruží. Miss Charming od Juliette Has a Gun ponúka luxusný akord bohatý na marockú ružu, liči, jahody, pižmo a hrsť kyslých lesných plodov. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Miss Charming Eau de Parfum Spray


Juliette Has a Gun MMMM… Parfumovaná voda v spreji. Lahodná vôňa lahodného ovocia a lahodnej sladkosti. MMMM… Vôňa otvárajúca sa malinami, pelargóniou a neroli pre sladkú kvetinovo-ovocnú tvár. Pomarančový kvet sa v srdci spája s tuberózou, jazmínom a kosatcom. Základ tvorí bohaté santalové drevo so sladkosťou karamelu a vanilky, pačuli a heliotrop poskytujúci tlmenejší akcent. Bez krutosti a vegánske.

Juliette Has a Gun MMMM... Parfumovaná voda v spreji


Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Moscow Mule. Moscow Mule sa vyznačuje odvážnou a podmanivou chuťou pripomínajúcou vrúcne kamarátstvo a radostnú pôžitkárstvo. Ostré a pikantné otvory bergamotu, citrónu a limetky umožňujú svieži citrusový akord. Srdce obsahuje silný úder zázvoru zmiešaného s jablkami a hedione. Upokojujúci živočíšny základ spája ambrette, pižmo, ambrové drevo a drevité tóny. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda v spreji Juliette Has a Gun Moscow Mule