Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Another Oud Eau de Parfum Spray. Iný Oud od Juliette Has a Gun, ktorý kombinuje vrcholy jantárovej stopy a modernej vznešenosti, je inovatívna vôňa pýšiaca sa sladkou pižmovou vôňou oudu. Vzorkovanie vzácnych vôní táto parfumovaná voda pozýva zmysel na cestu hlbokými a bohatými kompozíciami. So zmesou bergamotu a kyslej maliny sa otvára nádherným kontrastom chutí a prechádza do akordu dreva Oud, norlimbanolu, ambroxanu a jemného výberu pižma. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Another Oud Eau de Parfum Spray

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Another Oud Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Anyway. Minimalistický, elegantný. Anyway od Juliette Has a Gun poskytuje jasnú vôňu citrusov a pižma, ktorá kombinuje esenciu zelenej limetky s neroli a absolútnym jazmínom a potom sa presunie do základu bohatého ambroxanu. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Anyway


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Gentlewoman. Ženská vôňa zachytávajúca okraj mužnosti, Gentlewoman od Juliette Has a Gun je zmyselnou vôňou pre ženy, ktorá spája odvážny, moderný a androgýnny štýl a vytvára vzácnu, jedinečnú vôňu. Čerstvý bergamot, sladké neroli a horký pomarančový kvet vytvárajú otvor kontrastov, kým sa vôňa pretaví do srdca z hladkých mandlí a kumarínu podporeného aromatickou levanduľou. Nakoniec základ silného pižma, ambroxanu a drevitých tónov dodáva vôni teplý záver. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Gentlewoman


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Gentlewoman. Ženská vôňa zachytávajúca okraj mužnosti, Gentlewoman od Juliette Has a Gun je zmyselnou vôňou pre ženy, ktorá spája odvážny, moderný a androgýnny štýl a vytvára vzácnu, jedinečnú vôňu. Čerstvý bergamot, sladké neroli a horký pomarančový kvet vytvárajú otvorenie kontrastov predtým, ako sa vôňa prepracuje do srdca z hladkých mandlí a kumarínu podporeného aromatickou levanduľou. Nakoniec základ silného pižma, ambroxanu a drevitých tónov dodáva vôni teplý záver. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Gentlewoman


Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Lili Fantasy Eau de Parfum Spray. Lili Fantasy od Juliette Has a Gun je kvetinová, jantárová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2021. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi Bubblegum, strednými tónmi sú Absolu Jasmin a Absolu Tubereuse. Nasleduje základ Ambre a Ambroxan. Bez krutosti a vegánske.

Parfumovaná voda Juliette Has a Gun Lili Fantasy Eau de Parfum Spray