Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir v spreji. Pre ženu, ktorá je zmyselná, odvážna a zanecháva trvalý dojem. Má rada dymové oči a červené pery. Nikdy sa nebojí predviesť a upútať pozornosť, nosí túto vôňu, aby sa cítila sebaisto a zvádzala. Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir stelesňuje neobmedzené možnosti, ktoré môže priniesť nočný čas. Viva la Juicy Noir je šťavnatá zmes tónov zrelých bobúľ, zmyselnej ambry a jasných gurmánskych akcentov, ktoré skúmajú zvodnú stránku klasickej vône Viva la Juicy.

Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir v spreji

Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir


Lalique Amethyst Eau de Parfum Spray. Francúzska značka Lalique evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Lalique Amethyst bol uvedený na trh v roku 2007 a bol inšpirovaný kolekciou kúpeľňových doplnkov Ralfa Laliquea „Epines“. Táto kvetinovo-ovocná vôňa sa otvára vrchnými tónmi černíc, čiernych ríbezlí a malín. Vôňa potom kvitne so strednými tónmi divokej ruže, ľalie Ylang a karmínovej pivónie. Základné tóny vám zanechajú zmyselné drevo, pižmo a vanilku.

Lalique Amethyst Eau de Parfum Spray


Lalique Les Compositions Chypre Silver Eau de Parfum Spray. Značka Lalique francúzskeho pôvodu evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Opulentná kolekcia vôní, ktorá stelesňuje najvzácnejšie materiály vo vysoko koncentrovaných vôňach, Les Compositions od Lalique inšpiruje elegantnú krásu, ktorá odzrkadľuje ich menovcov. Hladká a štýlová kráska, trblietanie pripomínajúce mesačný svit. Chypre Silver ponúka iskrivý akord aromatického korenia a zelenej sviežosti. Tóny bergamotu, mandarínky a lístkov fialky poskytujú svieži otvor. Damasová ruža, jazmín a neroli vytvárajú osviežujúcu kvetinovú sladkosť. Bohatá koža, pačuli, benzoín a pižmo dopĺňajú vôňu.

Lalique Les Compositions Chypre Silver Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Lalique Les Compositions Oriental Zinc v spreji. Značka Lalique francúzskeho pôvodu evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Opulentná kolekcia vôní, ktorá stelesňuje najvzácnejšie materiály vo vysoko koncentrovaných vôňach, Les Compositions od Lalique inšpiruje elegantnú krásu, ktorá odzrkadľuje ich menovcov. Hladká a štýlová kráska, trblietanie pripomínajúce mesačný svit. Zinok je zastúpený teplou a zhovievavou jantárovou vôňou, aromatickou a korenistou zmesou, ktorá sa otvára levanduľou, bergamotom a figou. Srdce je posiate ružovým korením a kardamónom pre korenistú chuť. Základom je škorica, fazuľa tonka, céder a pačuli.

Parfumovaná voda Lalique Les Compositions Oriental Zinc v spreji


Parfumovaná voda Lalique Les Compositions Woody Gold v spreji. Značka Lalique francúzskeho pôvodu evokuje lesk šperkov, zázrak transparentnosti a lesk krištáľu. Vône Lalique majú jedinečný podpis, ktorý spája kreativitu v dizajne flakónu so snahou o výnimočnú kvalitu vôní. Opulentná kolekcia vôní, ktorá stelesňuje najvzácnejšie materiály vo vysoko koncentrovaných vôňach, Les Compositions od Lalique inšpiruje elegantnú krásu, ktorá odzrkadľuje ich menovcov. Hladká a štýlová kráska, trblietanie pripomínajúce mesačný svit. Woody Gold rezonuje s drevito-chyprovou vôňou zahŕňajúcou citrusové akordy, žiarivo biele kvety a hladký drevitý záver. Vrcholom vône je bergamot a mandarínka. Osviežujúce neroli vytvára sladké a osviežujúce srdce. Základ tvorí silný akord jantárového dreva s vanilkou, kašmírom a fazuľkami tonka.

Parfumovaná voda Lalique Les Compositions Woody Gold v spreji