Parfumovaná voda Juicy Couture I Am Juicy v spreji. I Am Juicy od Juicy Couture prekypuje sebavedomým prístupom a je vôňou silného, nezávislého a rebelského dievčaťa. Táto živá vôňa, zaplavená sladkými, šťavnatými príchuťami, očarí zmysly návykovým tancom ovocia, bielych kvetov a hrejivých základných tónov. I Am Juicy, ktoré sa otvára v lahodnom gambite malín, pomela a mučenky, spája gurmánsky výber šťavnatého ovocia. V jeho jadre je korunný tón návykovej gardénie zahalený do akcentov sladkého hrášku, ruže a heliotropu. Nakoniec klasický základ kombinuje rustikálne tóny dreva a pižma udusené v slnečnej jantárovej vrstve pre dotvorenie pohodlného, útulného tepla.

Parfumovaná voda Juicy Couture I Am Juicy v spreji

Parfumovaná voda Juicy Couture I Am Juicy


Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy v spreji. Nemáte dosť couture? Tu je ešte viac pre Juicy dievčatá, ktoré chcú všetko. Juicy Couture predstavuje Viva La Juicy, lákavú vôňu lesných plodov a mandarínok, zimolezu, gardénie a jazmínu. Na zavŕšenie toho, ambra, karamel, vanilka, santalové drevo a pralinka dodajú ten správny nádych sladkosti. Je plnený do odvážneho zlatého karafa zdobeného kúzlom Juicy.

Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy v spreji


Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture v spreji. Táto vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014, sa otvára lákavou vôňou lesných plodov. Srdce tvorí tóny jazmínu a zimolezu. Všetko položené na teplom základe santalového dreva, zlatej ambry, karamelu a vanilky.

Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture v spreji


Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum Spray. Odvážny, svetlý, žiarivý a moderný, tento rozprávkovo kvetinový, ovocný, drevitý parfém prináša haute kvetinovú vôňu s lupienkami a žiarivým ovocím, ktoré rozžiaria miestnosť. Vrchné tóny: ružový grapefruit, pikantný citrón a malina. Stredné tóny: pomarančový kvet, gardénia a jazmín sambac. Základ: pižmo, teplá tonka a drevo.

Juicy Couture Viva La Juicy Neon Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir v spreji. Pre ženu, ktorá je zmyselná, odvážna a zanecháva trvalý dojem. Má rada dymové oči a červené pery. Nikdy sa nebojí predviesť a upútať pozornosť, nosí túto vôňu, aby sa cítila sebaisto a zvádzala. Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir stelesňuje neobmedzené možnosti, ktoré môže priniesť noc. Viva la Juicy Noir je šťavnatá zmes tónov zrelých bobúľ, zmyselnej ambry a jasných gurmánskych akcentov, ktoré skúmajú zvodnú stránku klasickej vône Viva la Juicy.

Parfumovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Noir v spreji