Parfumovaná voda HUGO BOSS The Scent For Her v spreji. Táto neodolateľná dámska parfumovaná voda BOSS vzrušuje svojou zvodnou zmesou medovo-sladkej broskyne, jemnej frézie a pražených kakaových bôbov so záverečným zmyselným tónom očarujúceho kvetu osmanthus. Táto vynikajúca parfumovaná voda spája ženskú eleganciu, teplo a pôvab, aby vytvorila nezabudnuteľnú vôňu.

Parfumovaná voda HUGO BOSS The Scent For Her v spreji

Parfumovaná voda HUGO BOSS The Scent For Her


HUGO BOSS The Scent Le Parfum For Her Eau de Parfum Spray. Pocíťte silu príťažlivosti, ktorá vás vtiahne s BOSS The Scent Le Parfum For Her. Táto intenzívna reinterpretácia ikonického jantárového podpisu BOSS The Scent, Le Parfum roznecuje zmysly kvetmi pomarančovníka a vetiverovým akordom, čím uvoľňuje alchýmiu príťažlivosti, ktorej nemožno odolať. Korenisté vrchné tóny ružového korenia kontrastujú s pomarančovým kvetom v srdci vône a vytvárajú vášnivú scénu. Hrejivý vetiver sa spája so vzdušným drevom akigala v základe, aby zintenzívnil zmyselnosť tejto vône. Flakón v tvare šperku s elegantným slivkovým lakovaním je doplnený svetlom odrážajúcim uzáverom v vzácnom ružovom zlate. BOSS The Scent Le Parfum For Her, prezentovaná v hlbokej slivkovej krabičke, je silná vôňa, ktorá posúva zvádzanie do úplne novej dimenzie. Vrchné tóny: Pomarančový kvet Srdce: Vetiver Akigalawood Základ: Amber Floral Woody

HUGO BOSS The Scent Le Parfum For Her Eau de Parfum Spray


HUGO BOSS Woman parfumovaná voda v spreji. HUGO Woman je ovocno-kvetinová vôňa s netradičným chlapčenským nádychom. Vôňa je kontrastom ženských a nečakaných mužských tónov, ktoré vytvárajú kontrast tónov a vnemov. HUGO Woman je vôňa pre moderné, štýlové ženy, ktoré si žijú svoj život a riadia sa heslom „vynájdi sa“. Hlavy: Boysenberry, Mandarinka Srdce: Jazmín sambac, Čierna slivka, Kosatec, Čierny čaj Základ: Santalové drevo, Cédrové drevo, Jantár

HUGO BOSS Woman parfumovaná voda v spreji


Parfumovaná voda Jimmy Choo Blossom v spreji. Jimmy Choo Blossom je odvážny buket ovocných a kvetinových tónov. Trblieta sa ako prvý dúšok kokteilu. Úvodné tóny červených bobúľ a citrusového kokteilu sú spojené srdcom sladkého hrášku a ruže. Tú dopĺňa základ z bieleho pižma a santalového dreva.

Parfumovaná voda Jimmy Choo Blossom v spreji


Parfumovaná voda Jimmy Choo Fever v spreji. Táto vôňa od Jimmy Choo, uvedená na trh v roku 2018, je tmavá, sladká a kvetinová. Obsahuje vrchné tóny slivky, liči a grapefruitu, stredné tóny pomarančového kvetu, jazmínu, vanilkovej orchidey a heliotropu a základné tóny lieskových orieškov, kávy, santalového dreva, vanilky, fazule tonka a benzoínu.

Parfumovaná voda Jimmy Choo Fever v spreji