Parfumovaná voda Hermes Jour d’Hermes v spreji. Mimoriadna vášeň pre luxusné citrusy a biele kvety. Jour d’Hermes ťaží zo sviežeho úvodu grapefruitu, citrónu a chladivých, vodnatých tónov. Srdce zdobí biele kvety so sprievodom sladkého hrášku, zelených tónov a gardénie. Nakoniec vôňu dopĺňa pižmo a drevo.

Parfumovaná voda Hermes Jour d'Hermes v spreji

Parfumovaná voda Hermes Jour d’Hermes


Parfumovaná voda Hermes Jour d’Hermes v spreji. Jour d’Hermes je mimoriadna vášeň pre luxusné citrusy a biele kvety. Využíva svieži otvor grapefruitu, citrónu a chladivé, vodnaté tóny. Srdce zdobí biele kvety so sprievodom sladkého hrášku, zelených tónov a gardénie. Nakoniec vôňu dopĺňa pižmo a drevo.

Parfumovaná voda Hermes Jour d'Hermes v spreji


Hermes Jour d’Hermes Naplniteľná voda v spreji. Mimoriadna vášeň pre luxusné citrusy a biele kvety. Jour d’Hermes ťaží zo sviežeho úvodu grapefruitu, citrónu a chladivých, vodnatých tónov. Srdce zdobí biele kvety so sprievodom sladkého hrášku, zelených tónov a gardénie. Nakoniec vôňu dopĺňa pižmo a drevo.

Hermes Jour d'Hermes Naplniteľná voda v spreji


Parfumovaná voda Hermes L’Ambre des Merveilles v spreji. L’Ambre des Merveilles od Hermes je prekvapivá, drevito-jantárová vôňa zachytávajúca ducha dreva, spomienku na oceány a iskru súhvezdia. L’Ambre des Merveilles je hrejivá a zmyselná s ambrou, labdanum, vanilkou a pačuli.

Parfumovaná voda Hermes L'Ambre des Merveilles v spreji


Parfumovaná voda Hermes L’Ombre des Merveilles v spreji. L’Ombre des Merveilles sa vyznačuje osobitým spojením ambrových a drevitých tónov, ktoré sa zbiehajú do hlbokej a opojnej chuti. Čierny čaj vypĺňa otvor a umožňuje horkú sviežosť bylinnej sily. Kadidlo robí srdce, dymový záchvat korenia. Základ tvorí fazuľa tonka, hladká a zhovievavá.

Parfumovaná voda Hermes L'Ombre des Merveilles v spreji