Parfumovaná voda Guerlain Mon Guerlain v spreji. Nádherne svieža, silná a zmyselne ženská, Mon Guerlain sa otvára do osviežujúceho akordu bergamotu a levandule. Jemne čisté kvetinové srdce oblieka srdce do ruže, jazmínu a kosatca. Nakoniec hlbší akord lemuje základ v antológii upokojujúcich poznámok; vanilka, santalové drevo, fazuľa tonka, benzoín a sladké drievko.

Parfumovaná voda Guerlain Mon Guerlain v spreji

Parfumovaná voda Guerlain Mon Guerlain


Toaletná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain. Toaletná voda Mon Guerlain inšpiruje žiarivú a optimistickú energiu sviežou a žiarivou vôňou, ktorá v sebe spája žiarivé citrusové a kvetinové tóny do ženskej symfónie. Na vrchnej časti je levanduľový akord s bergamotom a mandarínkou. V srdci je použitý jazmín s ylang-ylang a pomarančovými kvetmi. Na záver, zmes vanilky, karamelu a benzoínu poskytuje sladkosť vyváženú kosatcom a fialkou.

Toaletná voda v spreji Guerlain Mon Guerlain


Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Eau de Parfum Spray. Mon Guerlain Sparkling Bouquet prináša iskrivú vôňu so všetkou radosťou a rozmarmi jari. Zobrazuje modernú ženskosť zdobenú žiarivými citrusmi, zmyselnými kvetmi a pôžitkárskou ambrou. Vrchné tóny tvoria bergamot, hruška a mandarínka. Levanduľa, pivónia a jazmín vytvárajú trblietavé srdce. Základné tóny prinášajú pohodlie bieleho pižma, vanilky a santalového dreva.

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Eau de Parfum Spray


Guerlain Oud Essentiel Eau de Parfum Spray. Oud Essentiel od Guerlain predstavuje silný pôžitok bohatých a exotických drevín sústredených okolo veľkoleposti oudového dreva. Očarujúce otvorenie sa nesie so šafránom a pelargóniom. Srdce evokuje čistú sviežosť ruže spolu so zemitým cédrom a agarovým drevom. Základ končí hlbokým koženým tónom, kadidlom a gaiacovým drevom.

Guerlain Oud Essentiel Eau de Parfum Spray


Guerlain Shalimar Eau de Parfum Spray. Guerlain Shalimar je klasické podanie jantárových vôní, nadčasová vôňa prinášajúca majestátne akordy citrusov, ambry a drevín. Revitalizačný otvor je vyrobený zo zmesi citrusov vrátane bergamotu, citrónu a mandarínky; dotyk cédra dotvára otvorenie. Srdce prechádza stopou aromatických tónov s kosatcom, pačuli, vetiverom, jazmínom a ružou. Základ dodáva dymovú a živočíšnu hĺbku s kadidlom, vanilkou, kožou, cibetkou, opoponaxom, fazuľou tonka, santalovým drevom a pižmom.

Guerlain Shalimar Eau de Parfum Spray