Parfumovaná voda Givenchy Ange Ou Demon v spreji. Givenchy predstavuje Ange ou Demon, kvetinovú jantárovú vôňu sústredenú okolo ušľachtilej ľalie a umocnenú eleganciou palisandru a dubového dreva. Zmyselná a elegantná vôňa s vysokou úrovňou prírodných ingrediencií Ange ou démon je zabalená vo vzácnom flakóne, ktorý symbolizuje luxus a ženskosť. Ange ou démon má vrchné tóny esencie bieleho tymiánu, mandarínky z Kalábrie a esencie šafranu, srdcové tóny ušľachtilej ľalie, ylang-ylang a orchidey maxilárie a základné tóny fazule tonka, vanilky, palisandrového dreva a esencie dubového dreva.

Parfumovaná voda Givenchy Ange Ou Demon v spreji

Parfumovaná voda Givenchy Ange Ou Demon


Parfumovaná voda v spreji Givenchy Ange Ou Demon Le Secret. Zmyselné stretnutie žiarivých ženských kvetov a protihra tajomstva. Ange Ou Demon Le Secret od Givenchy, žiarivý akord čaju zmiešaný s citrónom a brusnicami dáva zvýraznený top. Stredné tóny vyberajú pivonku, jazmín a lekno, čím vytvárajú pôvabnú trifektu sladkých kvetov. Základ vyživuje pačuli s akordom drevitých tónov.

Parfumovaná voda v spreji Givenchy Ange Ou Demon Le Secret


Parfumovaná voda v spreji Givenchy Dahlia Divin. Šumivá vôňa prekypujúca jemným slnečným teplom a zmyselnou kvetinovou ambrovou vôňou. S koncentrovaným a príjemne ženským otváračom obsahuje šťavnatú mirabelku s ružovým ružovým korením a citrusovými tónmi. Srdce obklopuje jazmín, konvalinka, ruža, broskyňa a jablko. Pačuli poskytuje základ v pozemskej exotickej zhode s vetiverom a santalovým drevom, ktoré presadzujú východné aspekty; Céder, vanilka a pižmo to vyvažujú upokojujúcimi tónmi.

Parfumovaná voda v spreji Givenchy Dahlia Divin


Toaletná voda Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale Eau de Toilette Spray. Skrížením dvoch aspektov prírodnej vône, pižma a kvetinového prekrytia vzniká voda Dahlia Divin Eau Initiale. Otvor bergamotu v kombinácii s krvavým pomarančom vytvára citrusy s nádychom sladkosti. Krásna magnólia je vytvorená v kvetinovom srdci spolu s ružou, jazmínom a lotosom, zatiaľ čo základ z pižma a santalového dreva dopĺňa vôňu.

Toaletná voda Givenchy Dahlia Divin Eau Initiale Eau de Toilette Spray


Parfumovaná voda Givenchy Hot Couture v spreji. Symfónia sladkosti a očarujúcich kvetinových odtieňov. Hot Couture od Givenchy prechádza otvorením živých malín, bergamotu a pomaranča. Závan korenia sa spája s vetiverom a magnóliou a vytvára srdce pred dokončením v santalovom dreve, jantáru a pižme.

Parfumovaná voda Givenchy Hot Couture v spreji