Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Spice Must Flow v spreji. Spice Must Flow je neospravedlňujúco korenistá a silná vôňa, ktorá si dopraje to najlepšie a najbohatšie korenie. Nával kardamónu, korenia a tónov inšpirovaných džungľou dáva divoký otvor. Škorica, turecká ruža a šafran ochutnajú ohnivý výber východných pokladov. Kadidlo, jedľový balzam a pačuli sa uzatvárajú v dymovom akorde.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Spice Must Flow v spreji

Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Spice Must Flow


Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange You alebo Someone Like You. You or Someone Like You prináša vzrušujúcu sviežosť inšpirovanú Los Angeles, mestskú fantasy oslavujúcu optimistické vibrácie. You or Someone Like You o sebe hovorí ako o ucelenom diele, tajomnom akorde, ktorý sa odmieta obmedziť svojimi základnými prvkami. Ponúka oslobodzujúci súlad s jasne zelenými tónmi a prvkami citrusov.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange You alebo Someone Like You


Jo Malone 154 Eau de Cologne Spray. Jo Malone 154 Eau de Cologne je drevitá, aromatická vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2001. Vôňa sa otvára citrusovým vrchným tónom mandarínky, po ktorom nasleduje kvetinový stredný tón anglickej levandule. Drevitý základ Vetyveru uzatvára túto jedinečnú vôňu. Tento produkt je rozbalený

Jo Malone 154 Eau de Cologne Spray


Jo Malone Basil a Neroli Eau de Cologne Spray. Jo Malone Basil and Neroli Eau de Cologne je svieža, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Vôňa sa otvára osviežujúcim vrchným tónom bazalky, stred poskytuje kvetinový tón Neroli. Ostrý jasný tón bieleho pižma v základe. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Basil a Neroli Eau de Cologne Spray


Jo Malone Blackberry and Bay Eau de Cologne Spray. Jo Malone Blackberry and Bay Eau de Cologne je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2012. Vôňa sa otvára ovocným vrchným tónom Blackberry, po ktorom nasleduje zemitý stredný tón bobkových listov. Základ spája vôňu s drevitým tónom cédrového dreva. Tento produkt je rozbalený.

Jo Malone Blackberry and Bay Eau de Cologne Spray