Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Dangerous Complicity v spreji. Dangerous Complicity spája vzrušujúci svet čerstvého ovocia, kvetov a gurmánskych zvratov a vytvára sviežu a žiarivú vôňu. Silný rumový akord v kombinácii so zázvorom a kokosom dodáva otvoru svieži nádych inšpirovaný džungľou. Osmanthus, jazmín a ylang-ylang tvoria sladké kvetinové srdce. Lorenox, pačuli a santalové drevo s hladkým zemitým základom.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity v spreji

Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Dangerous Complicity


Etat Libre d’Orange Eau de Protection Eau de Parfum Spray. Eau de Protection v sebe spája mystický svet voňavých kvetov a zmyselných korenín. Oslobodzujúci otvor vytvára horký pomaranč, zázvor a čierne korenie. Srdce pohladí kvetinový chodník s tureckou ružou, jazmínom a heliotropom. Základ dopĺňa sladký pás tonka fazule, benzoínu a pačuli.

Etat Libre d'Orange Eau de Protection Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Exit The King v spreji. Exit The King je hrdá a rebelská vôňa, ktorá vystavuje na obdiv svet chyprových, kvetinových a drevitých tónov. Hlava obsahuje jedinečný akord mydlovej peny prevzatý z aldehydov a pižma, ružového korenia a korenia Timur. Srdce prináša rozkvitnutý akord sladkého jazmínu, ruže a konvalinky. Základ prináša zemité tóny pačuli, machu, santalového dreva a orcanoxu.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Exit The King v spreji


Etat Libre d’Orange Frustration Eau de Parfum Spray. Hrejivá a zmyselná, stret korenia a dreva, Frustration je odvážna vôňa hrajúca sa na hlbokých svetoch kontrastov. Úvod obsahuje korenisté tóny rasce a škorice, ktoré zdobia ohnivú esenciu rumovej džungle. Srdce sľubuje vanilkový akord inšpirovaný džungľou zmiešaný s ciste absolútnym. Základ uzatvára gaštanové drevo, bourbonský vetiver a svojrázna vôňa vinylu.

Etat Libre d'Orange Frustration Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre. Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre, temná a tajomná vôňa zobrazujúca hlbiny lesa pod pokrývkou noci. Čierne korenie, galbanum a čierne ríbezle tvoria svieži otvor s jemnými kyslými podtónmi. Srdce sľubuje bohatý a dymový akord kadidla spolu s dotykmi Geosmine a absolútnej ruže. Upokojujúci akord vetiveru, pačuli a ambroxanu dopĺňa vôňu.

Parfumovaná voda Etat Libre d'Orange Hermann A Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre