Parfumovaná voda ESCADA Celebrate NOW v spreji. Celebrate NOW, úplne nový pohľad na vôňu, ponúka jedinečný pohľad na svet očami modernej ženy, čo je konečným odrazom jej pozitívnej perspektívy. Dajte si sľub, oslavujte povahu žien. Usmievať sa na svet a vnímať každý deň ako dar je prirodzeným duchom žien a inšpiráciou, ktorá stojí za oslavou Oslávte TERAZ Úspešná, sofistikovaná a večne zvedavá žena Oslávte TERAZ chápe, že každý deň je niečo, čo treba prijať. Neočakávaná, optimistická a jedinečne ženská ESCADA Celebrate NOW vám dodá energiu a sebavedomie, aby ste vedeli, že to všetko dokážete zdolať. A robte to s gráciou a harmóniou. Vôňa, dynamická fúzia prírodných akordov, vychádza z hrejivého základu škorice a fazule tonka s ich láskyplne nostalgickou a uzemňujúcou kvalitou. V jeho srdci je kvitnúca magnólia, časom uznávaný symbol štedrosti a vytrvalosti, ktorý dodáva silný, bohatý nádych. A jeho vrchným tónom je dávka korenistého zázvoru, ktorý je okamžitým stimulantom

Parfumovaná voda ESCADA Celebrate NOW v spreji

Parfumovaná voda ESCADA Celebrate NOW


ESCADA Fairy Love Limitovaná edícia toaletná voda v spreji. Zahaľte sa do hviezdnej siete fantázie s toaletnou vodou ESCADA Fairy Love, vegánskou limitovanou edíciou šumivého prírodného parfumu so žiarivou hruškou Nashi a malinou, ktorá sa prelína do kytice okvetných lístkov jazmínu. Rozprávkový prach letí a trblietky prší: vitajte vo svete hviezdneho prachu a mágie, v búrlivej ceste cez čisté, nespútané emócie. ESCADA Fairy Love, navrhnutý tak, aby sa vyvíjal s odlivom a prúdom vášho srdca, je prírodný parfém so svedomím: plne vegánsky a prekypujúci 86% prírodnými ingredienciami, pre jeden z doteraz najpôsobivejších a najudržateľnejších parfémov ESCADA. Putujte po záhradnej cestičke a uvidíte, čo sa skrýva za mesačným údolím… Toto je parfumová vôňa ESCADA pre ženy so srdcom, dušou a večne trvajúcou romantickou líniou, technicko-farebný zážitok, ktorý sa odvíja ako cesta do ďalekého sveta. hodil zem. Točiace sa, víriace kúzlo padajúce okolo vás ako rozprávkový prach, ESCADA Fairy Love je romantický, povznášajúci kvetinový gurmán s nadpozemským leskom, vytvorený majstrovským hercom.

ESCADA Fairy Love Limitovaná edícia toaletná voda v spreji


ESCADA Flor Del Sol toaletná voda v spreji. Flor Del Sol predstavuje leto 2020 s jasnou a aromatickou vôňou z limitovanej edície. Jeho lahodná sladkosť začína akordom grenadíny, pomaranča a tequily pre ostrý a silný nádych chuti. Srdce tvoria kvety georgín pre upokojujúci a zmyselný súzvuk, ktorý vstupuje do základu, hladkého akordu santalového dreva.

ESCADA Flor Del Sol toaletná voda v spreji


Toaletná voda ESCADA Cherry in Japan Limited Edition. Čerešňa v Japonsku poskytuje očarujúcu a modernú energiu pripomínajúcu mestskú nádheru Tokia. Koketný kvetinový otvor čerešňových kvetov poskytuje sladký bozk predtým, ako prejde do ešte hlbšej vône jazmínu. Záverom vône je sladký a zhovievavý základ fazule tonka.

Toaletná voda ESCADA Cherry in Japan Limited Edition


Toaletná voda ESCADA Cherry in Japan Limited Edition. Čerešňa v Japonsku poskytuje očarujúcu a modernú energiu pripomínajúcu mestskú nádheru Tokia. Koketný kvetinový otvor čerešňových kvetov poskytuje sladký bozk predtým, ako prejde do ešte hlbšej vône jazmínu. Záverom vône je sladký a zhovievavý základ fazule tonka. Sada obsahuje: – Escada Cherry in Japan Limitovaná edícia toaletná voda s rozprašovačom 30 ml – Escada vrecko

Toaletná voda ESCADA Cherry in Japan Limited Edition