Parfumovaná voda Elizabeth Arden Provocative Woman. Zvodná a opojná. Snom každej ženy je vyvolať emóciu. Elizabeth Arden Provocative Woman vzbudzuje emócie a vyvoláva túžbu. Zvýrazňuje stránku ženy, ktorá je vždy prítomná, ale nie vždy videná. Vôňa je intenzívnou kombináciou dráždivých jantárových zložiek v kombinácii s príťažlivou kvetinovou. Vrchné tóny zahŕňajú vodný lotos, dulu a zázvorovú ľaliu. Srdce tvorí polnočná orchidea, kvet papáje a ružová frézia. Základné tóny dreva Hinoki a červeného jantáru.

Parfumovaná voda Elizabeth Arden Provocative Woman

Parfumovaná voda Elizabeth Arden Provocative Woman


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door. Táto elegantná, zmyselná zmes hlbokých a bohatých kvetov sa vyznačuje podmanivou vôňou, ktorá napĺňa zmysly. Vrchné tóny ylang ylang, ruže a ovocné nuansy sa spájajú so strednými tónmi vzácneho jantárového sadu, jazmínu, konvalinky, kvetov marockého pomaranča, lesných ľalií, frézie, karafiátu a dotyku divokých fialiek. Romantické záverečné tóny zanechávajú zmyselný dojem dubového machu, santalového dreva, vetiveru, nádychu medu a pižma.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door. Táto elegantná, zmyselná zmes hlbokých a bohatých kvetov sa vyznačuje podmanivou vôňou, ktorá napĺňa zmysly. Vrchné tóny ylang ylang, ruže a ovocné nuansy sa spájajú so strednými tónmi vzácnej jantárovej orchidey, jazmínu, konvalinky, kvetov marockého pomaranča, lesných ľalií, frézie, karafiátu a nádychom divokých fialiek. Romantické záverečné tóny zanechávajú zmyselný dojem dubového machu, santalového dreva, vetiveru, náznaku medu a pižma.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door


Parfumovaná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door Revealed. Slávne Red Door od Elizabeth Arden sa stávajú ružovými. Otvorí sa a vo vnútri čaká jemná zmes orchidey, ktorá vám niečo pripomína. To sú čarovné orchidey Red Door, ale táto je iná, ružová. Táto vôňa stelesňuje ženskosť, nehu a krehkosť pre romantickú a emotívnu ženu. Kompozícia začína akordmi zelenej orchidey, ružovej pivónie a hrušky, pokračuje cez srdce kvetov tiary, žltej šampaky, slivky, ľalie Casablanca, bulharskej ruže a pomarančového kvetu, až po základ dubový mach, čierny jantár, pižmo a strom Guaiac. Red Door Revealed bola uvedená na trh v roku 2003. Nosom za touto vôňou je Laurent Bruyere.

Parfumovaná voda v spreji Elizabeth Arden Red Door Revealed


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Sunflowers. Ľahká vôňa na bežné nosenie, ktorá kombinuje vône melónu, broskyne, ruže a machu. Jasná, veselá, šťastná oslava jednoduchosti a radosti z leta. Vrchné tóny bergamotu, melónu a broskyne. Stredné tóny jazmínu a cyklámenu a základné tóny santalového dreva a machu vytvárajú túto energizujúcu vôňu. Slnečnica predstavuje silu, krásu, zdravie a intuitívnosť.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Sunflowers