Parfumovaná voda Dior Miss Dior v spreji. Vyvolanie silného vyznania lásky. Táto vôňa bola znovu uvedená na trh v roku 2021 a objavila súčasnú vôňu, ktorá prenáša Miss Dior do budúcnosti a zároveň zachováva kúzlo pôvodnej vône Miss Dior. Táto kvetinová vôňa sa otvára výbuchom kosatca, pivónie a konvalinky. Srdce tvorí marhuľa, ruža a broskyňa. Základom je vanilka, pižmo, fazuľa tonka, benzoín a santalové drevo.

Parfumovaná voda Dior Miss Dior v spreji

Parfumovaná voda Dior Miss Dior


Toaletná voda Dior Miss Dior Rose N’Roses v spreji. Pozitívna a rebelská vôňa Miss Dior Rose N’Roses zahalí nositeľku do vôní citrónu, umocnených intenzitou tónov bieleho pižma. Vyznačuje sa očarujúcim prvkom ruží Grasse spolu s pikantným bergamotom a pelargóniou. Nekonečné pole kvetov.

Toaletná voda Dior Miss Dior Rose N'Roses v spreji


Toaletná voda Dior Poison v spreji. Niektoré vône sa rodia legendárne, Poison, charizmatická a nezabudnuteľná ambrová vôňa. Zvodná a tajomná z jej tvorby. Bohaté kvetinové, korenisté ambrové tóny, obalené v akordoch pižma a medu. Presadzovanie ženskosti s istotou.

Toaletná voda Dior Poison v spreji


Parfumovaná voda Dior Poison Girl v spreji. Horko-sladká vôňa, ambrová vanilková vôňa sa otvára dominantným vrchným tónom horkého pomaranča, ktorý vedie do srdca ruží na báze fazule tonka, vanilky, mandlí, tolu balzamu a santalového dreva. Okamžitá otrava až závislosť.

Parfumovaná voda Dior Poison Girl v spreji


Toaletná voda Dior Poison Girl v spreji. Horko-sladká vôňa, ambrovo-vanilková vôňa sa otvára dominantným vrchným tónom horkého pomaranča, ktorý vedie do srdca ruží na báze fazule tonka, vanilky, mandlí, tolu balzamu a santalového dreva. Okamžitá otrava až závislosť.

Toaletná voda Dior Poison Girl v spreji