Parfumovaná voda Creed Royal Princess Oud v spreji. Kráľovská princezná Oud, inšpirovaná nádhernou šarlátovou róbou, uchvátila príjemnú vôňu vzácnych tónov spriahnutých do očarujúcich akordov. Táto majestátna vôňa skvele využíva oudové drevo, zložku, ktorá sa historicky ukázala ako drahá ako vzácna. Ľahký a osviežujúci úvod ochutná citrusy a čerstvé kvety, v srdci rozkvitne kvetinový buket a zhovievavý základ obklopuje oud luxusom. Vrchné tóny: bergamot, ruža a fialka. Stredné tóny: jazmín, vanilka, pačuli a kosatec. Základné tóny: benzoín, santalové drevo, styrax a oud.

Parfumovaná voda Creed Royal Princess Oud v spreji

Parfumovaná voda Creed Royal Princess Oud


Creed Royal Water Eau de Parfum Spray. Royal Water bola uvedená na trh v roku 1997 a bola inšpirovaná kráľovským šarmom. Táto svieža vôňa sa otvára ovocnými vrchnými tónmi bergamotu, citrónu, mandarínky, verbeny, klementínky a mäty piepornej. Stredné tóny tvoria rasca, bazalka, čierne korenie a ružové korenie, po ktorých nasledujú teplé základné tóny ambry a pižma. Vrchné tóny: bergamot, citrón, mandarínka, verbena, klementínka a mäta pieporná. Stredné tóny: rasca, bazalka, čierne korenie a ružové korenie. Základné tóny: Ambra a pižmo.

Creed Royal Water Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Creed Silver Mountain Water v spreji. Strieborná, svieža sviežosť alpského vzduchu prúdiaceho cez nádherné horské potoky a ľadový sneh, Silver Mountain Water od Creed vytvára úžasne sviežu aromatickú vôňu na oslavu švajčiarskych Álp. Ostrý, moderný nádych má otvorenie citrusov a potom si doprajete čaj, čierne ríbezle a pižmo. Vrchné tóny: bergamot, mandarínka a neroli. Stredné tóny: Zelený čaj a čierne ríbezle. Základné tóny: pižmo a santalové drevo.

Parfumovaná voda Creed Silver Mountain Water v spreji


Creed Spring Flower Eau de Parfum Spray. Čarovný aranžmán jarných radostí zahalený do šťavnatého ovocia a krásnych kvetov. Spring Flower od Creed v sebe nesie nádhernú ženskosť, ktorá objavuje sviežosť jemných kvetov pod kúskom šťavnatého ovocia a končí v príjemnom pižme. Vrchné tóny: Bergamot, jablko, marhuľa, melón a broskyňa. Stredné tóny: jazmín a ruža. Základná poznámka: Pižmo.

Creed Spring Flower Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Elie Saab Girl Of Now v spreji. Girl Of Now je jantárová, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Vôňu otvárajú vrchné tóny hrušky, mandarínky a pražených pistácií, stredné tóny tvoria pomarančový kvet, magnólia a mandle. Základ tvorí pačuli, fazuľa Tonka, kašmír a mandľové mlieko.

Parfumovaná voda Elie Saab Girl Of Now v spreji