Parfumovaná voda Calvin Klein Obsession Night For Women. Vôňa pre mladú, sofistikovanú, prístupnú a temperamentnú ženu OBSESSION NIGHT bola vytvorená pre riskantnú, ktorá sa nebojí experimentovať. Táto lahodná ovocná zmes citrusov, čerstvých kvetov, sexi vanilky a elegantnej ambry zachytáva teplo a intenzitu noci a ženu, ktorá žiari.

Parfumovaná voda Calvin Klein Obsession Night For Women

Parfumovaná voda Calvin Klein Obsession Night For Women


Parfumovaná voda Calvin Klein Reveal v spreji. Parfumovaná voda Reveal ponúka zmyselné zmesi vôní Amber pre ženy. Hlava soli, čierne, ružové a biele korenie dáva ostrý, pikantný otvor. Luxusná ambra sa spája s dúhovkou pre luxusné jadro a základ zo santalového dreva, kašmíru, vetiveru a pižma sa spája do hladkej, pohodlnej arómy.

Parfumovaná voda Calvin Klein Reveal v spreji


Dámska parfumovaná voda Calvin Klein v spreji. Posilnené moderné ženy oslavujú každý aspekt ženského ducha so zmyslom pre slobodu a neobmedzené možnosti. Od jednej z najslávnejších značiek parfumov pre ženy prichádza vôňa, ktorá je ženská, zmyselná a žiarivá. WOMEN je parfum pre ženy všade a všetkých vekových kategórií. Dámska vôňa, ktorá je nekonečne komplexná a hlboko krásna, rovnako ako ženy, ktoré ju inšpirujú. WOMEN, symbolizujúci rôzne aspekty ženskosti, spája silu a sviežosť so zmyselnosťou. Na fľaši je ženské oko ako metafora pre pohľad na svet a odraz seba samého. Motív umeleckého diela oka, ktorý vytvorila umelkyňa Anne Collier, predstavuje ikonický emblém kampane ŽENY a slúži ako zdroj sily a emócií. Drevitý parfém v kombinácii s kvetinovými tónmi, tento dámsky parfém vytvára príjemnú vôňu kedykoľvek počas dňa. Noste ho pri špeciálnej príležitosti alebo ho používajte ako každodennú charakteristickú vôňu – tento parfém CK pre ženy nie je o

Dámska parfumovaná voda Calvin Klein v spreji


Dámska toaletná voda Calvin Klein v spreji. predstavuje temperamentnú reinterpretáciu dámskej parfumovanej vody s toaletnou vodou, ktorá vyžaruje optimizmus a posilnenie. Živá a sebavedomá toaletná voda pre ženy oslavuje ženy zmyselnou a posilňujúcou zmesou citrónu, bielej pivónie a ambroxových ingrediencií pre sviežu, ale hrejivú vôňu. Podmanivé oko na fľaši stelesňuje pohľad individuálnej ženy a kolektívu. Umožňuje svieži pohľad na neobmedzené sebavyjadrenie. Spojenie je možné, žena k žene, z očí do očí. Moderné. Posilnenie. Optimistický. Zvodné zmesi drevitých, teplých a zmyselných tónov vytvárajú jedinečnú čuchovú konštrukciu vyžarujúcu optimizmus a sebadôveru. Rodina vôní: Chypre. Hlava: citrón, púčiky Cassis, malina, ružové korenie Srdce: biela pivónia, okvetné lístky pomarančovníka, ruža Centifolia Základ: cédrové drevo, ambrox super, pižmo

Dámska toaletná voda Calvin Klein v spreji


Cartier Carat Eau de Parfum Spray. Cartier Carat je svieža, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018. Vôňu otvárajú vrchné tóny bergamotu a hrušky, stredné tóny tvoria fialka, kosatec, hyacint, ylang-ylang, narcis, medovka a tulipán. Základné tóny sú pižmo a mimóza.

Cartier Carat Eau de Parfum Spray