Parfumovaná voda Byredo M/Mink v spreji. M/Mink je fascinujúca vôňa, ktorá čerpá z bazénov pôžitkárskej ambry a dymového korenia. Štetec aldehydov dodáva jasný charakter predtým, ako sa usadí do hlbších tónov kadidla, listov pačuli, medu, morských tónov, jantáru a kvetinových tónov. Táto vôňa je vhodná pre vegánov

Parfumovaná voda Byredo M/Mink v spreji

Parfumovaná voda Byredo M/Mink


Parfumovaná voda Byredo Oud Immortel v spreji. Oud Immortel je naplnený zhovievavým a dymovým akordom tmavého korenia a jantárového dreva. Vrch zvýrazňuje štipku kardamónu a kadidla. Srdce dodáva nádych palisandru, papyrusu a pačuli. Temný a hypnotizujúci akord oudu tvorí základ so zmesou machu a tabakových listov.

Parfumovaná voda Byredo Oud Immortel v spreji


Byredo Pulp Eau de Parfum Spray. Pulp od Byredo zachytáva esenciu zrelého ovocia v šťavnatej, sladkej vôni. Prináša svieži nádych, ktorý otvára bergamot, čierne ríbezle a kardamóm. V srdci sa spája červené jablko s diadémom a figa. Základ končí cédrom, broskyňovým kvetom a pralinkou. Táto vôňa je vhodná pre vegánov.

Byredo Pulp Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Byredo Slow Dance v spreji. Slow Dance koketuje s myšlienkou nevinnej romantiky, stretnutia ženských a mužských ideálov zapletených do odvážneho majestátu tanca. Opopanax vytvára otvor so sladkou balzamovou príchuťou. Srdce sa oblieka do kvetinovej krásy pelargónie, labdana a fialky. Základ dopĺňa stretnutie pačuli a vanilky. Táto vôňa je vhodná pre vegánov.

Parfumovaná voda Byredo Slow Dance v spreji


Byredo Sundazed Eau de Parfum Spray. Sundazed je jasná a zasnená vôňa, pokojná prechádzka upokojujúcimi slnečnými tónmi a upokojujúcim objatím kvetov a pižma. Citrón a mandarínka dodajú otvoru ovocnú chuť. Srdce prináša kvetinovú sviežosť neroli prepletenú sladkým a pôžitkárskym jazmínom. Základ končí v rade pižma. Táto vôňa je vhodná pre vegánov.

Byredo Sundazed Eau de Parfum Spray