Parfumovaná voda v spreji Armaf Le Parfait Pour Femme Panache. Le Parfait Pour Femme Panache je svetlá a ženská vôňa. Ružové korenie uprostred kvetinového akordu otvára vôňu ružovým šarmom. Srdce obsahuje sladký jazmín a kosatec, zatiaľ čo základ využíva zemité korenie pačuli, pižmo a sladkú vanilku. Vrchné tóny: ružové korenie, kvetinové tóny Srdce: jazmín, kosatec Základ: pačuli, pižmo, vanilka

Parfumovaná voda v spreji Armaf Le Parfait Pour Femme Panache

Parfumovaná voda Armaf Le Parfait Pour Femme Panache


Parfumovaná voda Armaf Tag Her v spreji. Mestská, zvodná a nesporne návyková, Tag-Her je kvetinová jantárová vôňa prekypujúca postojom. Táto teplá a príjemná vôňa sa otvára neroli, ružovým korením a bergamotom, ktoré sa prelínajú s medovkou, kosatcom, jazmínom, ružou a pomarančovým kvetom. Bohaté základné prvky zahŕňajú karamel pre zábavný gurmánsky vplyv. Vrchné tóny: bergamot, ružové korenie, neroli Stredné tóny: medovka, jazmín, pomarančový kvet, ruža, kosatec Základ: labdanum, pižmo, vanilka, karamel

Parfumovaná voda Armaf Tag Her v spreji


Coach Coach Eau de Parfum Spray. Coach Eau de Parfum je kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Vôňu otvárajú vrchné tóny malinových listov, ružového korenia a hrušky, stredné tóny sú ruža, gardénia a cyklámen. Základné tóny tvoria semišové pižmo a santalové drevo.

Coach Coach Eau de Parfum Spray


Coach Dreams Eau de Parfum Spray. Dreams by Coach vyjadruje optimistický ideál slobody a dobrodružstva prechádzajúci do nádherného akordu kvetinovo-ovocnej vône. Vôňu ohlasuje zmes ovocných tónov zvýraznených horkým pomarančom a hruškou. Srdce tvorí duet medzi kaktusovými kvetmi a gardéniou. Základ zakončuje výber drevitých tónov a ambroxanu.

Coach Dreams Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Coach Dreams Sunset v spreji. Dreams Sunset je hrejivá a romantická vôňa oddávajúca sa sladkej stope ambry a kvetinových vôní. Sladký a šťavnatý úvod obsahuje hruškovú zmrzlinu a bergamot. V srdci sa snúbi sviežosť magnólie s opojným jazmínom. Finálna vrstva prináša ťažkú vanilku a fazuľky tonka.

Parfumovaná voda Coach Dreams Sunset v spreji