Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Intense Woman. Club De Nuit Intense sa vyhrieva v elegantnej vôni ruží, ktorá zvýrazňuje krásu kvetinového aranžmánu pre zmyselné, ale silné akordy. Začína sa akordom ruží v kombinácii s muškátmi a šafranom. V srdci sa spájajú pikantné prvky rasce s muškátovým orieškom, korením a fialkou. Základ uzatvára ambra, oudové drevo, vanilka a pačuli.

Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Intense Woman

Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Intense Woman


Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Milestone v spreji. Club De Nuit Milestone ochutná osviežujúci záchvat luxusu s chrumkavými citrusmi a chladivými morskými tónmi. Otvára sa ovocným akordom akcentovaným morskou soľou. Srdce tvorí bergamot, citrón, pomaranč a kosatec. Základ zakončuje pižmo a morské tóny.

Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Milestone v spreji


Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Sillage v spreji. Club De Nuit Sillage je ostrá a pôsobivá vôňa, ktorá dodáva výnimočnú silu a húževnatosť. Odkrýva svieži citrusový otvor s bergamotom, citrónom, limetkou, zázvorom a lístkami fialky. Srdce sa skladá z kvetov; jazmín, kosatec a ruža sa spájajú do vášnivého súzvuku. Základom je santalové drevo, pižmo, ambroxan a céder.

Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Sillage v spreji


Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Woman. Club De Nuit je svetlá kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá spája povzbudivý akord bergamotu, grapefruitu, broskyne a pomarančov. V srdci sa mieša pelargónia, jazmín, liči a ruže. Základ uzatvára akord pižma, pačuli, vanilky a vetiveru.

Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Woman


Parfumovaná voda Armaf Ego Exotic For Women. Ego Exotic od Armaf je odvážna a pôsobivá vôňa, ktorá spája sladkú šťavnatosť ovocia so sviežimi kvetinovými akordmi. Broskyňa a čerstvé pomarančové kvety vytvárajú ľahký a osviežujúci otvor. Srdce sa oddáva jazmínu sambac s tuberózou a ružou. Základ uzatvára zmes pižma, pralinky, kosatca a santalového dreva pre trvalý pôžitok. Vrchné tóny: pomarančový kvet, broskyňa Srdce: jazmín sambac, tuberóza, ruža Základ: pižmo, pralinka, santalové drevo, kosatec

Parfumovaná voda Armaf Ego Exotic For Women