Parfumovaná voda Amouage Portrayal Woman. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Portrayal Woman, ktorá pripomína kultúru 20. rokov 20. storočia, je krásna kvetinová vôňa s jazmínom, ktorý vytvára sladkú a narkotickú pozvánku. Hrejivé a dymové srdce s tabakovým akordom zasiahnutým cravenom a vanilkou, končiace v základe s tónom korenistej elemi.

Parfumovaná voda Amouage Portrayal Woman

Parfumovaná voda Amouage Portrayal Woman


Parfumovaná voda Amouage Sunshine Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Sunshine Woman je jasná, magická a radostná vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny likéru z čiernych ríbezlí, mandlí a davany, ktoré vedú do srdca Osmanthus Absolute, jazmínu, vanilky a magnólie a končia v základe Cade, Pačuli, Blond Tobacco, Papyrus. .

Parfumovaná voda Amouage Sunshine Woman v spreji


Parfumovaná voda Ariana Grande Ari v spreji. Ari od Ariany Grande je sladká, zmyselná vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2015. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi malín, grapefruitu a hrušky. Stredné tóny sú vanilková orchidea, ruža a konvalinka, po ktorých nasledujú základné tóny dreva, pižma a bahniatka.

Parfumovaná voda Ariana Grande Ari v spreji


Parfumovaná voda Ariana Grande REM v spreji. Ariana Grande REM je fantastická kvetinová vôňa, ktorá skúma svet snov a vesmírnych zázrakov. Začína sa sladkým akordom dule, figy, marshmallow a slaného karamelu pre nádherne gurmánske chute. Srdce spája hrušku a kvety levandule pre kvetinovú sviežosť. Základ uzatvára fazuľa tonka, santalové drevo a biele pižmo.

Parfumovaná voda Ariana Grande REM v spreji


Toaletná voda v spreji Azzaro Wanted Girl. Wanted Girl Tonic zobrazuje jasnú a očarujúcu vôňu prostredníctvom sveta ovocných akordov. Kiwi a zázvor umožňujú otvorenie teplej sladkosti. Acai berry a durman tvoria srdce. Bambus a bôby tonka si zachovávajú sviežosť, keď sa vôňa uzatvára.

Toaletná voda v spreji Azzaro Wanted Girl