Parfumovaná voda Amouage Honor Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Honor Woman je bohatá a sofistikovaná vôňa, ktorá sa otvára tónmi korenia, lístkov rebarbory a koriandra, vedie do srdca jazmínu, tuberózy, gardénie, konvalinky a karafiátu, končiac základnými tónmi vetiveru, kadidla, ambry, Opoponax a koža.

Parfumovaná voda Amouage Honor Woman v spreji

Parfumovaná voda Amouage Honor Woman


Parfumovaná voda Amouage Interlude Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Interlude Woman je kvetinový chypre, ktorý obsahuje vrchné tóny bergamotu, grapefruitu, zázvoru a tagete, ktoré vedú do srdca kadidla, absolútnej ruže, pomarančového kvetu, helichrysu, jazmínu a opoponaxu, končiace základom vanilky, benzoínu, ambry, Santalové drevo, agarové drevo, dubový mach, koža, fazuľa tonka, pižmo a živočíšne.

Parfumovaná voda Amouage Interlude Woman v spreji


Parfumovaná voda Amouage Journey Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Journey for Woman sa otvára zmiešanou kompozíciou magických vrchných tónov marhule, jazmínového čaju, osmanthu, muškátového orieška a kardamónu, ktoré vedú do srdca jazmínu, sambacu, mimózy, medu a cédrového dreva, končiac základom fajkového tabaku, šafranu, Vanilka, cypriol a pižmo.

Parfumovaná voda Amouage Journey Woman v spreji


Parfumovaná voda Amouage Jubilation 25 Woman. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Jubilation 25 Woman je elegantná a sofistikovaná vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny estragónu, ruže, citrónu a ylang-ylang, ktoré vedú do srdca Davany, Labdanum Ciste, ruže a kadidla, končiace v základe ambry, pižma, vetiveru, Myrha a pačuli.

Parfumovaná voda Amouage Jubilation 25 Woman


Amouage Library Collection Opus III Eau de Parfum Spray. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Opus III je kvetinová ambrová vôňa s vrchnými tónmi mimózy, metly, karafiátu, muškátového orieška a tymiánu, vedúca do srdca fialky, jazmínu, ylang-ylang a pomarančového kvetu, končiaca základom semien ambrette, pižma, papyrusu., cédrové drevo, santalové drevo, guajakové drevo, benzoín, vanilka a kadidlo.

Amouage Library Collection Opus III Eau de Parfum Spray