Parfumovaná voda Amouage Dia Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Sofistikovaná a živá kvetinová ambrová vôňa, ktorá obsahuje vrchné tóny figy, cyklámenu, šalvie, bergamotu, estragónu a lístkov fialky, vedúcu do srdca broskyňového kvetu, ružového oleja, pomarančového kvetu, kosatca a pivónie, končiac základom bielej. Pižmo, kadidlo, vanilka, heliotrop, cédrové drevo, gaiacové drevo a santalové drevo.

Parfumovaná voda Amouage Dia Woman v spreji

Parfumovaná voda Amouage Dia Woman


Amouage Enclave Eau de Parfum Spray. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Enclave si buduje útulnú svätyňu jantárovej a fougerovej vône, ktorá pozýva na pokojné spojenie pobrežných vôní. Kardamón, mäta, ružové korenie a škorica vytvárajú revitalizačný otvor. Srdce tvorí ruža, pačuli, olibanum a vetiver. Základ prináša podpis Saffianao, podpis AmberXtreme a labdanum.

Amouage Enclave Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Amouage Epic Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Epic Woman je korenistá kvetinová ambrová vôňa, ktorá začína hodvábnymi vrchnými tónmi rasce, ružového zálivu a škorice, ktorá vedie do jemného a oroseného buketu damascénskej ruže, pelargónie a jazmínu s akcentom čaju v srdci. Koniec so základnými tónmi sladkej ambry, vanilky, kadidla a kosatca na vyváženie mužnejších esencií pačuli a oudu.

Parfumovaná voda Amouage Epic Woman v spreji


Parfumovaná voda Amouage Figment Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Figment Woman sa otvára korenistými a horkosladkými akcentmi sečuánskeho korenia, šafranu a gardénie, čo vedie k žiarivému srdcu tuberózy, jazmínu sambac, pomarančových kvetov, lisylang a kasie, ktoré pôvabne končí vôňami kosatca, papyrusu, pačuli a kadidla.

Parfumovaná voda Amouage Figment Woman v spreji


Parfumovaná voda Amouage Gold Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Amouage’s Gold Woman je klasická jantárová vôňa, ktorá začína vrchnými tónmi ruže, konvalinky a kadidla, vedie k srdcu myrhy, kosatca a jazmínu, končiac základnými tónmi ambry, cibetky, pižma, cédrového dreva a santalového dreva.

Parfumovaná voda Amouage Gold Woman v spreji