Pánske oceľové náramky Morellato edície Motown. Tieto Morellato Motown náramky sú jedným z najžiadanejších šperkov Morellato ponúkaných. Sú vzácne s exkluzívnym dizajnom, ktorý sa nosí pri každej príležitosti a sú k dispozícii v pánskej aj dámskej verzii. Naspodku náramkov Morellato je vždy prítomná hypoalergénna oceľ, ktorá je však obohatená o ďalšie materiály vysokej kvality, ako je koža, keramika alebo guma, pre rafinovanú zmes so silným vizuálnym nárazom.


Morellato náramky Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SAAK05

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SAAK07

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS19

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS25

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS26

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS27

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS28

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS29

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS30

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náramok Motown SALS31

Náramok Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náhrdelník Motown SALS33

Náhrdelník Pánsky
Motown

Morellato Pánsky oceľový náhrdelník Motown SALS34

Náhrdelník Pánsky
Motown


Ide napríklad o náramok Morellato Drops, ktorý ocenia predovšetkým ženské publikum, a to vďaka prítomnosti kúziel často obohatených kryštálmi Swarovski a farebnými alebo bielymi zirkónmi. Tiež séria pánske oceľové náramky Morellato sa vyhľadávajú najmä preto, že sú plné modelov s nezameniteľným, ale diskrétnym štýlom, ktoré sú schopné dodať každému oblečeniu osobitý štýl.

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako zabezpečiť, aby váš odev pracoval pre vás, ale niektoré z najviac prehliadnutých a podhodnotených premenných v tejto komplexnej rovnici sú „doplnky na zápästie“. Nie, nehovoríme o hodinkách, zameriavame sa na niečo trochu diskrétnejšie. Periférne zariadenie, ktoré môže silno zaujať, ale ľahko plní svoju úlohu podporného charakteru. Hovoríme o pánskom náramku. To je pravda, náramky sú jedným z najdôležitejších aspektov dobre zaoblenej šatníkovej skrinky a chystáme vás ponoriť do zoznamu obľúbených výberov z celého Morellato Motown odvetvia.