Kolekcia Pandora strieborné náramky na prívesky. Náramky Pandora prichádzajú v mnohých farbách a štýloch, ktoré dopĺňajú každý z vašich odevov. Od strieborného až po ružové zlato a náramky až po pletivo sú náramky špeciálne, ako vaša jedinečná osobnosť. Povedzte svoj príbeh prostredníctvom svojich obľúbených korálok a párov náramkov. Nikdy nezabudnite, odkiaľ ste, s retiazkovým náramkom so sponou v tvare striebra. Súčasťou dlhotrvajúceho dedičstva Pandory bola hlaveň spona, ktorá bola súčasťou prvého dizajnu náhrdelníkových tvarov. Dostali modernú aktualizáciu a prepracovali ju s elegantnejšími detailmi. Oslavte Pandorinu históriu týmto ikonickým kusom a nechajte žiť ako súčasť vašej zbierky.

Pandora Strieborný náramok 590702HV 17cm 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok 598084 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok na prívesky 598776C01 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok Prepletené srdce 598100 18 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok Reflexions 597943 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok s bronzovým zapínaním 580713 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok s korálkami 597749 23 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok s trblietavým srdcom 590727CZ 18 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok s trblietavým zámkom 597092CZ 17 cm
Strieborný náramok
Pandora Strieborný náramok so srdiečkovým zapínaním 590719 19 cm
Strieborný náramok

Každý ručne vyrobený šperk Pandora je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov vrátane striebr, oxidovaného striebra, Pandora Rose ™ (14k pozlátená jedinečná kovová zmes), Pandora Shine ™ (18k) pozlátené striebro) a pevné 14k zlato. Šperky Pandora sú bezpečné pre nikel. Nikel je prírodne sa vyskytujúci prvok, ktorý je prítomný vo väčšine zliatinových kovov. Testujú svoje šperky, aby sa uistili, že sú v súlade s bezpečnou úrovňou niklu v celosvetovom meradle. Čiže stručne napísané sú Nickel Free!!


Pandora vám ponúka štýl a prispôsobenie vášho náramku z ich obrovskej zbierky koráliek, materiálu a iného príslušenstva. Preto je to najobľúbenejšie klenotníctvo v mnohých krajinách.


Pandora Dvojitý kožený náramok 590745CBK-D 35 cm
Dvojitý náramok
Pandora Článkový náramok na prívesky Me 598373 16 cm
Článkový náramok
Pandora Luxusné náramok s posuvným zapínaním 580524CZ 23 cm
Luxusny náramok

Tieto strieborné šperký sú navrhnutý tak, aby vydržali celý život, ale rovnako ako všetky strieborné šperky, bude sa časom poskvrňovať. Ak chcete predĺžiť krásny lesk náramku Pandora, nikdy ho nenoste v sprche, mori alebo bazéne. Pri fyzickej aktivite ho odložte (alebo keď sa viac potíte) a keď idete spať. Zabráňte kontaktu s parfumami, krémami na vlasy, lakmi na vlasy, chlórom a sírou. Nezabudnite si náramok uložiť v antireflexnej nádobe mimo dosahu slnečného žiarenia a tepla.


Sada čistiacich prostriedkov na šperky obsahuje jemné čistiace riešenie schválené pre všetky kovy od spoločnosti Pandora, mäkkú kefu a manipulačný podnos, ktorý drží vaše šperky pri čistení. K dispozícii je tiež obojstranná leštiaca handrička: biela strana je určená pre mincové striebro a 14 karatových zlatých, ružová strana pre pokovované kovy, ako sú Pandora Rose ™ a Pandora Shine ™.