Paco Rabanne Lady Million Fabulous Eau de Parfum Intense Spray. Lady Million Fabulous, nová kvetinová ambrová vôňa od Paco Rabanne, kde sa šumivé biele kvety stretávajú s hlboko zvodným základom. Žiarivé ružové korenie a svieža mandarínka predstavujú žiarivý solárno-kvetinový buket; s jazmínom, ylang-ylang a krémovou tuberózou. Elegantný mach a fazuľa tonka dodávajú kontrastnú silnú žiaru, ktorá sa trblieta s bohatou vanilkou – vytvára trvalé a návykové, zmyselné teplo. Ako v tranze, všetko, čo chcete robiť, je tancovať.

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Eau de Parfum Intense Spray

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Eau de Parfum Intense Spray


Parfumovaná kvetinová voda v spreji Paco Rabanne Olympea Blossom. Olympea Blossom, dámska parfumovaná voda od Paco Rabanne, odhaľuje novú ženskosť. Táto ovocno-kvetinová vôňa symbolizuje nečakanú zmyselnosť. Božský súboj medzi sviežimi lupeňmi kvetov a intenzívnou zmyselnosťou. Najprv sa krásne korenisté svieže ruže prelínajú so šumivým sorbetom z čiernych ríbezlí. Korenisté tóny a plná vôňa mrazenej hrušky kontrastujú s touto kvetinovou silou. Tieto jemné kvetinové tóny ustupujú neuveriteľne sexi kontrastu, v ktorom sa jemná vanilka mieša s kašmírovým drevom. Pižmová vôňa pre dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva na pokožke.

Parfumovaná kvetinová voda v spreji Paco Rabanne Olympea Blossom


Parfumovaná voda Paco Rabanne Olympea v spreji. Očarujúce ako moderná bohyňa a rovnako odzbrojujúce. Slano-vanilkový, vodný jazmín a zázvorový kvet obalený kašmírom. Božský elixír návykovej zmyselnosti. Jemná a obopínajúca ako pokožka. Zelená mandarínka, posilnená kvetinovými a vodnými esenciami zázvorovej ľalie a hydroponického jazmínu, prebúdza zmysly. Zmyselný a žiarivý akord slanej vanilky prináša telesný a návykový magnetizmus. Kašmírové drevo a ambra umocňujú vôňu a vytvárajú božskú a silnú stopu. Vrchné tóny: kvet zázvoru, vodný jazmín, zelená mandarínka. Stredné tóny: soľ, vanilka. Základné tóny: santalové drevo, kašmírové drevo, ambra. Upozornenie: Balenie sa môže líšiť.

Parfumovaná voda Paco Rabanne Olympea v spreji


Intenzívna parfumovaná voda v spreji Paco Rabanne Olympea Solar. Olympea Solar, intenzívna parfumovaná voda od Paco Rabanne. Vôňa amazonskej bohyne – divoká a nezávislá, s dôverou vlastní svoju žiarivú silu. Skutočná zenitová kráska, víťazná a energická. Svetelný výbuch zmyselného jasu odhaľuje jej mnohé aspekty. Trblietavé kvety pod slnkom. Žiarivá kytica kvetov, ktorá má výraznú zmyselnosť vôní a slnečného dubového machu. Objavte iskrivú energiu mandarínkovej kôry a pomaranča prehriatu opojnými bielymi kvetmi a ylang-ylang. Okamžitý pocit, že ste sa preniesli do slnečného raja v žiarivom dni. Novú vzácnu fľašu Olympea obklopuje kruh víťazných vavrínov. Jeho intenzita žiarenia pochádza zo vzoru zlatého lístia priamo vylisovaného na skle. Dizajn inšpirovaný módnym domom Paco Rabanne. Na korunu tejto novej silnej vône – čierny uzáver vyžarujúci svoje vlastné tmavšie svetlo. V spodnej časti – je podstavec na zvýšenie tejto interpretácie vychádzajúceho slnka. Vrchné tóny: mandarínka a pomarančový kvet Srdce: O

Intenzívna parfumovaná voda v spreji Paco Rabanne Olympea Solar


Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois D’Amande Eau de Parfum Spray. Bois D’Amande vytvára výraznú a sofistikovanú drevitú ambrovú vôňu, ktorá je zvýraznená vrcholom výrazných mandlí a citrónu. Srdce zachytáva zemitý cédrový akord, ktorý postupne prechádza do upokojujúceho objatia vanilky a pižma.

Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire Bois D'Amande Eau de Parfum Spray