Ovocná kolínska vôňa muža Beviro, Boucheron

Parfémy a kolínské vody Beviro

Beviro Sweet Armour, 100 ml, Kolínske vody pre mužov, Kolínska voda Beviro Sweet Armour je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu. Ovocná vôňa pre aktívneho muža na celodenné nosenie. Príjemne sladké kolínske vody s 5% koncentráciou parfumových olejov vyrobené v Českej republike spoločnosťou Biro, značkou prírodnej pánskej kozmetiky, na ktorú sme hrdí.

Beviro Sweet Armour
Beviro Sweet Armour
Beviro Wild Focus
Beviro Wild Focus
Beviro Cosa Nostra
Beviro Cosa Nostra
Boucheron Pour Homme
Boucheron Pour Homme

Parfémy a kolínské vody Boucheron

Boucheron Jaipur Homme, 100 ml, Parfumované vody pre mužov, orientálna vôňakorenená vôňa pre elegantného muža. Boucheron Quatre – nosom tejto vône je Jacques Huclier. Najlepšie tóny sú šalvia, citrón a levanduľa; stredné tóny sú pačuli, muškátový oriešok, čierne korenie a akigalawood, základné tóny sú vetiver, céder a vanilka. Hodnotenie parfumov: 4.16 z 5 zo 63 hlasov.

Boucheron Ja?pur Homme
Boucheron Japur Homme
Boucheron Quatre Absolu de Nuit
Boucheron Quatre Absolu
de Nuit
Boucheron Jaipur Homme
Boucheron Japur Homme
Boucheron Pour Homme
Boucheron Pour Homme

Parfémy a kolínské vody Boucheron

Boucheron Quatre, 100 ml, Toaletná voda Boucheron Quatre Quatre vás zahalí do svojho elegantného závoja a stane sa nenahraditeľnou súčasťou vašej osobnosti. Drevitá vôňa pre moderného sebavedomého muža.

Boucheron Quatre
Boucheron Quatre
Boucheron Quatre Intense
Boucheron Quatre Intense
Bruno Banani Man's Best
Bruno Banani Man’s
Best
Bruno Banani About Men
Bruno Banani About
Men

Parfémy a kolínské vody Bruno Banani

Bruno Banani Absolute Man, 50 ml, Toaletná voda Bruno Banani Absolute Man je neodolateľná vôňa s jedinečnou arómou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Citrusová vôňa pre moderného sebavedomého muža. Táto Bruno Banani Dangerous svieža, pikantná vôňa sa hodí na zvodných mužov. Toaletná voda Bruno Banani Dangerous Man je to zmes ovocia a bylín, ako je čierne korenie, muškátový oriešok a rozmarín. Orientálne základné tóny dodávajú tejto hĺbke vône.

Bruno Banani Absolute Man
Bruno Banani Absolute
Man
Bruno Banani Bruno Banani Man
Bruno Banani Bruno
Banani Man
Bruno Banani Dangerous Man
Bruno Banani Dangerous
Man
Bruno Banani Magic Man
Bruno Banani Magic
Man

Parfémy a kolínské vody Bruno Banani

Bruno Banani No Limits Man, 50 ml, Toaletná voda Bruno Banani No Limits Man je dokonalou modernou vôňou, vďaka ktorej získate jedinečnú charizmu a ľahko dosiahnete svoje ciele. Drevitá vôňa pre moderného sebavedomého muža predovšetkým do chladného počasia. Výrazná esencia Brut Black Eau de Cologne naďalej upútala pozornosť kombináciou drevitých a citrusových tónov s korenistou sladkou bazalkou a anízom sladkého drievka, spolu s jemnými kvetinovými tónmi levandule. Výsledkom je zmyselná, mužská vôňa s huňatými a korenistými tónmi, ktorá oslovuje zmysly. Táto klasická vôňa, ktorú vyrába spoločnosť Faberge, stále prijíma nových fanúšikov.

Bruno Banani No Limits Man
Bruno Banani No
Limits Man
Bruno Banani Pure Man
Bruno Banani Pure
Man
Brut Brut Black
Brut Brut Black
Brut Brut
Brut Brut

Parfémy a kolínské vody Brut

Brut Brut Special Reserve, 88 ml, Kolínske vody pre mužov, Kolínska voda Brut Brut Special Reserve je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu. Korenená vôňa pre moderného džentlmena.

Brut Brut Special Reserve
Brut Brut Special
Reserve
Brut Brut Original
Brut Brut Original
Burberry Burberry for Men
Burberry Burberry for
Men
Burberry Weekend for Men
Burberry Weekend for
Men

Parfémy a kolínské vody Burberry

Burberry Brit Rhythm for Him, 90 ml, Toaletná voda Burberry Brit Rhythm for Him je určená pre všetkých, ktorí milujú luxus a dokážu oceniť prvotriedne ingrediencie a neobvyklé zloženie vône. Kožená vôňa pre moderného džentlmena. predovšetkým do chladného počasia. Tento parfém, ktorý sa otvára bokom, je zmesou miešajúcich sa koží, toniek a lesov, pričom tieto tóny sa dajú ľahko rozoznať po boozyho suši Dry Martini. Jantárová koža a drevo z kašmíru sú veľmi prítomné, ale sú mäkké a skrotené. Túto esenciu klasifikujem ako veľmi aromatickú, veľmi univerzálnu a ľahko sa nosí. Počiatočný mätový svieži a horký svieži absint a vermútský dojem vytvára priestor pre rafinované mierne sladké sušenie ovplyvnené vanilkami a tonkami.

Burberry Brit Rhythm for Him
Burberry Brit Rhythm
for Him
Burberry The Beat for Men
Burberry The Beat
for Men
Burberry Brit Rhythm Intense for Him
Burberry Brit Rhythm
Intense for Him
Burberry Brit Splash
Burberry Brit Splash

Parfémy a kolínské vody Burberry

Burberry Mr. Burberry Element, 150 ml, Toaletná voda Burberry Mr. Burberry Element je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu. Nové vydanie je vhodnejšie na večerné večierky, obohatené tónmi škorice, pačuli a jantáru. Je dostupný v tmavšej fľaši originálu, ktorá je totožná s 30, 50 a 100 ml parfumu.

Burberry Mr. Burberry Element
Burberry Mr. Burberry
Element
Burberry Touch for Men
Burberry Touch for
Men
Burberry Brit for Him
Burberry Brit for
Him
Burberry London for Men
Burberry London for
Men

Parfémy a kolínské vody Burberry

Burberry Mr. Burberry, 150 ml, Toaletné vody pre mužov, drevitá aromatická vôňa pre moderného džentlmena.

Burberry Mr. Burberry
Burberry Mr. Burberry
Burberry Mr. Burberry
Burberry Mr. Burberry
Burberry Mr. Burberry Indigo
Burberry Mr. Burberry
Indigo
Calvin Klein Contradiction for Men
Calvin Klein Contradiction
for Men