Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda v spreji. Extraordinary od Oscara De La Rentu prekypujúca sladkými správami jari je svieža a rozmarná vôňa plná bublinkovej romantiky a nádhernej ženskosti. Vôňa, ktorá sa otvára sviežim závanom čerešňových kvetov, neroli a citrusov, prechádza do aromatického akordu pivónie, ruže a magnólie. Nakoniec sa to usadí v hrejivom základe drevitých tónov, ambry a vanilkovej orchidey.

Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda v spreji

Oscar de la Renta Extraordinary parfémovaná voda


Oscar de la Renta Extraordinary Petale Eau de Parfum Spray. Jemná kvetinová stopa, ktorá sa dotýka romantických a ženských tónov, Extraordinary Petale od módneho domu Oscara de la Rentu otvára úvod zo šumivého šampanského, ovocnej mandarínky a sviežeho bergamotu. Pomarančový kvet, jazmín a ruža vytvárajú očarujúce kvetinové jadro; základ využíva vanilkovú orchideu s pižmom a ambrou.

Oscar de la Renta Extraordinary Petale Eau de Parfum Spray


Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Oscar For Women. Oscar je klasický, kvetinový, mierne ostrý parfém uvedený na trh v roku 1977. Vôňa obsahuje tóny levandule, rozmarínu a karafiátu so sladkými, púdrovými a pižmovými tónmi základu. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Oscar For Women


Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Oscar For Women. Oscar je klasický, kvetinový, mierne ostrý parfém uvedený na trh v roku 1977. Vôňa obsahuje tóny levandule, rozmarínu a karafiátu so sladkými, púdrovými a pižmovými tónmi základu.

Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Oscar For Women


Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Rose. Kvetinová vôňa pôvodne uvedená na trh v roku 2016, obsahuje vrchný tón ruže so srdcovými tónmi heliotropu, ruže, tuberózy a ylang-ylang a základnými tónmi pižmových akordov, vanilky a fazule tonka.

Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Rose