Opaľovacie oleje, maslá s argánovým výťážkom vhodné pre vašu ochranu pred silným slnkom. Arganový olej môže spomaliť rast a reprodukciu určitých rakovinových buniek. Jedna štúdia skúmala použitie polyfenolových zlúčenín z arganového oleja na bunky rakoviny prostaty. Extrakt inhiboval rast rakovinových buniek o 50% v porovnaní s kontrolnou skupinou.

V inej štúdii skúmana zmes arganového oleja a vitamínu E farmaceutickej kvality mala zvýšenú mieru bunkovej smrti vo vzorkách buniek rakoviny prsníka a hrubého čreva (dôveryhodný zdroj). Aj keď je tento predbežný výskum zaujímavý, je potrebný ďalší výskum s cieľom určiť, či by sa arganový olej mohol použiť na liečbu rakoviny u ľudí.

Arganový olej sa rýchlo stal populárnou zložkou mnohých produktov starostlivosti o pleť. Niektoré výskumy naznačujú, že príjem arganového oleja v strave môže pomôcť spomaliť proces starnutia znížením zápalu a oxidačného stresu. Môže tiež podporovať opravu a údržbu zdravej pokožky, keď sa aplikuje priamo na vašu pokožku, čím znižuje vizuálne príznaky starnutia (7Trusted Source). Niektoré štúdie u ľudí ukazujú, že arganový olej – požívaný aj podávaný priamo – je účinný na zvýšenie pružnosti a hydratácie pokožky u žien po menopauze.

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF25 200ml

SUNVITAL ARGAN BRONZ SPF25-MASLO S ARG.OL.200ML Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 25 pre rýchle zhnednutie. Premasťujúce opaľovacie maslo so vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF25 200ml

Vivaco opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF20 200ml

SUN ARGAN OIL opaľovacie MLIEKO SPF 20 1×200 ml Opaľovacie mlieko pre rýchle zhnednutie s bio arganovým olejom v rozprašovači. Opaľovacie mlieko s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia.

Vivaco Opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF20 200ml

Vivaco opaľovací olej s arganovým olejom SPF20 200ml

SUN ARGAN OIL opaľovací OLEJ SPF 20 1×200 ml Opaľovací olej pre rýchle zhnednutie s komplexom UVA+UVB faktorom s bio arganovým olejom v rozprašovači. Opaľovací olej s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia.

Vivaco Opaľovací olej s arganovým olejom SPF20 200ml

Aloha opaľovacie maslo SPF20 pre rýchle zhnednutie 200ml

SUN ALOHA opaľovacie maslo SPF20 pre rýchle zhnednutie, 200ml Vodeodolné opaľovacie maslo pre rýchle zhnednutie s kokosovým a arganovým olejom, jemná vôňa kokosu.

ALOHA Opaľovacie maslo SPF20 pre rýchle zhnednutie 200ml

Aloha opaľovacie maslo SPF25 pre rýchle zhnednutie 200ml

SUN ALOHA opaľovacie maslo SPF25 pre rýchle zhnednutie, 200ml Vodeodolné opaľovacie maslo pre rýchle zhnednutie s kokosovým a arganovým olejom, jemná vôňa kokosu.

ALOHA Opaľovacie maslo SPF25 pre rýchle zhnednutie 200ml

Aloha opaľovacie maslo SPF15 pre rýchle zhnednutie 200ml

SUN ALOHA opaľovacie maslo SPF15 pre rýchle zhnednutie, 200ml Vodeodolné opaľovacie maslo pre rýchle zhnednutie s kokosovým a arganovým olejom, jemná vôňa kokosu.

ALOHA Opaľovacie maslo SPF15 pre rýchle zhnednutie 200ml

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF15 200ml

SUN ARGAN BRONZ opaľovacie MASLO SPF15 s arganovým olejom, 200ml Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 15 pre rýchle zhnednutie. Premasťujúce opaľovacie maslo so vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúce oleje s vitamínom E chránia pokožku pred vysušovaním a starnutím.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF15 200ml

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF20 200ml

SUN ARGAN BRONZ opaľovacie MASLO SPF20 s arganovým olejom, 200ml Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 20 pre rýchle zhnednutie. Premasťujúce opaľovacie maslo so vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF20 200ml

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom s rozjasňujúcimi zlatými glitrami SPF15 200ml

SUN ARGAN BRONZE opaľovacie MASLO SPF15 GLITTER, 200ml Rozjasňujúce opaľovacie maslo s trblietavými mikročasticami pre zvýraznenie bronzovej pleti s arganovým olejom SPF 15. Zjemňujúce oleje s vitamínom E chránia pokožku pred vysušovaním a starnutím.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom s rozjasňujúcimi zlatými glitrami SPF15 200ml

Vivaco opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF30 200ml

SUN ARGAN opaľovacie MLIEKO SPF30 s arganovým olejom, 200ml Opaľovacie mlieko pre rýchle zhnednutie s bio arganovým olejom v rozprašovači. Opaľovacie mlieko s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia

Vivaco Opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF30 200ml

Vivaco opaľovací olej s arganovým olejom SPF30 200ml

SUN ARGAN opaľovací OLEJ SPF30 s arganovým olejom, 200ml Opaľovací olej s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia

Vivaco Opaľovací olej s arganovým olejom SPF30 200ml

Vivaco opaľovací krém s arganovým olejom SPF30 125ml

SUN ARGAN opaľovací KRÉM SPF30-tuba, 125ml Ochranný krém s UVA, UVB faktorom pre ošetrenie obzvlášť citlivých častí pokožky. Účinne chráni pred spálením, vznikom slnečných alergií, minimalizuje riziko podráždenia. Vzácny arganový olej chráni pokožku pred vysúšaním a urýchľuje jej zhnednutie.

Vivaco Opaľovací krém s arganovým olejom SPF30 125ml

Sun argan bronz olej SPF30 s arganovým olejom 100ml

SUN ARGAN BRONZ OLEJ SPF30 s arganovým olejom, 100ml Opaľovací olej pre rýchle zhnednutie s komplexom UVA+UVB faktorom30 s bio arganovým olejom v kabelkovom balení.

SUN ARGAN BRONZ Olej SPF30 s arganovým olejom 100ml

Vivaco opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF10 200ml

SUN ARGAN OIL opaľovacie MLIEKO SPF 10 1×200 ml Opaľovacie mlieko pre rýchle zhnednutie s bio arganovým olejom v rozprašovači. Opaľovacie mlieko s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia.

Vivaco Opaľovacie mlieko s arganovým olejom SPF10 200ml

Vivaco opaľovací olej s arganovým olejom SPF10 200ml

SUN ARGAN OIL opaľovací OLEJ SPF 10 1×200 ml Opaľovací olej pre rýchle zhnednutie s komplexom UVA+UVB faktorom s bio arganovým olejom v rozprašovači. Opaľovací olej s komplexným UVB+UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia.

Vivaco Opaľovací olej s arganovým olejom SPF10 200ml

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF6 200ml

SUN ARGAN BRONZ OIL opaľovacie MASLO SPF 6 1×200 ml Premasťujúce opaľovacie maslo s bio arganovým olejom a betakaroténom určené pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 6.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF6 200ml

Vivaco opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF10 200ml

SUN ARGAN BRONZ OIL opaľovacie MASLO SPF 10 1×200 ml Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 10 pre rýchle zhnednutie. Premasťujúce opaľovacie maslo so vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúce oleje s vitamínom E chránia pokožku pred vysušovaním a starnutím.

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF10 200ml

Vivaco zvláčňujúce telové maslo a bio-arganovým olejom 200ml

SUNVITAL ARGAN BRONZ OIL MASLO PO OPAL.200ML Zvláčňujúce telové maslo s argánovým olejom pre jemné premastenie a prevoňanie pokožky celého tela. Vhodné po opaľovaní a kúpaní na zvláčnenie pokožky.

Vivaco Zvláčňujúce telové maslo a Bio-arganovým olejom 200ml

Vivaco maslo po opaľovaní s rozjasňujúcimi zlatými gitrami 200ml

SUN ARGAN BRONZ maslo po opaľovaní so zlatými GLITRAMI, 200ml Rozjasňujúce maslo po opaľovaní s arganovým olejom a trblietkami pre zvýraznenie opálenej pleti. Vhodné aj na zvláčnenie vysušenej pokožky po opaľovaní a kúpaní.

Vivaco Maslo po opaľovaní s rozjasňujúcimi zlatými gitrami 200ml