Objektív 7Artisans 50mm T1.05 Vision Sony E. So svojou extrémnou intenzitou svetla je 7Artisans Vision 50mm T1.05 pre bezzrkadlové fotoaparáty ultimátnym riešením pre filmovanie aj za zlých svetelných podmienok a so svojimi 13 lamelami clony zaisťuje veľmi jemný bokeh s úžasným obrazovým efektom. Sony E, Nex

Objektív 7Artisans Sony E

Na fotoaparátoch s APS-C snímačom zodpovedá ohniskovej vzdialenosti 75 mm. Objektív v robustnom kovovom kryte je ideálnym riešením pre filmárov, pretože je vybavený plynulým clonovým krúžkom, ktorý možno plynulo otáčať.
Pevné spracovanie spoľahlivo ochráni optiku pozostávajúcu zo 7 prvkov v 5 skupinách. S nízkym ohniskom nedochádza k žiadnej zmene v časti obrazu, keď otočíte zaostrovacím prstencom a posuniete ostrosť v rámci obrazu.
Objektív 7Artisans 50mm T1.05 Vision Sony E
Spolu s veľmi jemným a presným zaostrovaním cez 270° zaostrovací závit ide o optiku, ktorá rozbúši srdce filmárov. Objektív je možné prispôsobiť rôznym zariadeniam sledovania sledovania a zaisťuje presné zaostrenie počas záznamu. Filtrový závit 82 mm umožňuje variabilné použitie skrutkových filtrov alebo zásuvných filtračných systémov.
Limit priblíženia je 50 cm. Clona a zaostrenie sa nastavujú manuálne.

Závesy na okná: Blue Vintage Textured Dupioni Silk Curtain