V posledných rokoch sme zaznamenali výrazný nárast dopytu po inteligentných hodinkách, najmä medzi ženami. S pokrokom v technológii sa inteligentné hodinky stali nevyhnutnou súčasťou našich životov. Nielenže nám pomáhajú sledovať čas, ale ponúkajú aj rôzne zdravotné a fitness funkcie spolu s ďalšími funkciami, ako je prijímanie upozornení, prijímanie hovorov a ovládanie prehrávania hudby. V tomto článku budeme diskutovať o najpredávanejších dámskych inteligentných hodinkách v roku 2023, pričom zohľadníme najnovšie trendy a inovácie na trhu.

Najpredávanejšíe dámske inteligentné hodinky v roku 2023

Apple Watch Series 9

Apple už roky dominuje na trhu inteligentných hodiniek a zdá sa, že v dohľadnej dobe neplánujú spomaliť. Očakáva sa, že Apple Watch Series 9 budú vydané koncom roka 2022 a očakáva sa, že budú mať výrazné vylepšenia oproti svojmu predchodcovi. Jedným z najvýznamnejších vylepšení je zavedenie funkcie monitorovania hladiny glukózy v krvi, ktorá zmení hru pre ľudí s cukrovkou. Apple Watch Series 9 budú mať tiež dlhšiu výdrž batérie, vylepšené funkcie sledovania kondície a rýchlejší procesor. Apple je navyše známy svojim dizajnom a estetikou a očakáva sa, že séria 9 nebude iná. Hodinky budú dostupné v rôznych farbách a remienkoch, vďaka čomu si ženy budú môcť ľahko vybrať hodinky, ktoré zodpovedajú ich štýlu.

Samsung Galaxy Watch 5

Samsung je ďalšou značkou, ktorá už roky vyrába špičkové inteligentné hodinky a očakáva sa, že Galaxy Watch 5 budú ďalším hitom na trhu. Hodinky pobežia na najnovšej verzii operačného systému Samsung Tizen a budú mať dlhšiu výdrž batérie ako ich predchodca. Galaxy Watch 5 budú mať aj vylepšené funkcie sledovania kondície, vrátane automatickej detekcie tréningu a sledovania spánku. Hodinky budú tiež dodávané s monitorom srdcového tepu a tlakomerom, vďaka čomu sú ideálne hodinky pre ženy, ktoré chcú mať prehľad o svojom zdraví.

Fitbit Sense 2

Fitbit vyrába jedny z najlepších inteligentných hodiniek na sledovanie kondície na trhu a Fitbit Sense 2 nie je výnimkou. Hodinky budú mať elegantný a ľahký dizajn, vďaka čomu budú pohodlné na dlhodobé nosenie. Dodáva sa aj s pokročilými funkciami pre zdravie a kondíciu, vrátane monitora srdcovej frekvencie, monitora kyslíka v krvi a sledovania stresu. Fitbit Sense 2 bude mať tiež vstavané GPS, čo ženám uľahčí sledovanie behu a iných outdoorových aktivít. Hodinky tiež prídu s vylepšenou výdržou batérie, ktorá vydrží až 7 dní na jedno nabitie.

Garmin Venu 3

Garmin je ďalšou značkou, ktorá už roky vyrába špičkové inteligentné hodinky a očakáva sa, že Venu 3 bude ďalším hitom na trhu. Hodinky budú vybavené pokročilými funkciami pre zdravie a kondíciu, vrátane monitora srdcovej frekvencie, monitora kyslíka v krvi a sledovania spánku. Bude mať tiež zabudované GPS, vďaka čomu budú ženy jednoduchšie sledovať ich outdoorové aktivity. Hodinky budú disponovať dlhou výdržou batérie, ktorá vydrží až 11 dní na jedno nabitie. Garmin Venu 3 tiež prídu s rôznymi športovými režimami, vďaka čomu sú ideálne pre ženy, ktoré sa venujú rôznym športovým aktivitám.

Fossil Gen 6

Fossil je známy svojimi štýlovými a elegantnými hodinkami a Gen 6 nie je výnimkou. Hodinky prídu s elegantným a sofistikovaným dizajnom, vďaka čomu sú ideálne pre ženy, ktoré chcú nosiť hodinky, ktoré vyzerajú skôr ako šperk. Fossil Gen 6 prichádza s pokročilými funkciami pre zdravie a kondíciu, vrátane monitora srdcovej frekvencie, monitora kyslíka v krvi a sledovania spánku. Bude mať tiež zabudované GPS, vďaka čomu budú ženy ľahšie sledovať svoj pobyt vonku.