MyKronoz ZeTime hodinky. Existuje niekoľko rôznych verzií MyTronoz’s ZeTime. Bežný ZeTime má silikónový pásik, ktorý môžete získať v bielej alebo čiernej farbe, so strieborným nerezovým puzdrom a zafírovým sklom. Potom je tu produkt ZeTime Premium, ktorý dodáva možnosti puzdra s čiernym alebo ružovým zlatom, spolu s variantmi kožených remienkov. ZeTime Elite predstavuje zlaté puzdro s kovovým pletivom alebo spojovacími pásikmi. Na výstave predstavila spoločnosť možnosť veľkosti „Petite“, čo znamená, že môžete získať ktorékoľvek z týchto hodiniek s priemerom 44 mm alebo 39 mm. Aplikácia MyKronoz je k dispozícii pre Android aj IOS. Aplikácia ZeTime vám umožňuje sledovať vašu každodennú aktivitu a spánok, nastaviť osobné ciele, aby zostala motivovaná, vybrať oznámenia a informácie, ktoré chcete dostávať, priamo na vaše zápästie.


MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime, ZeFit4, ZeSport Titanium

Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Elite čierne Metal - 39 mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Elite čierne
Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Elite Brushed Silver Milan - 39 mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Elite Brushed
Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Elite Titanium Modern Link - 39 mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Elite Titanium
Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Elite Titanium Modern Link - 44 mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Elite Titanium

Zatiaľ čo inteligentné hodinky ako Apple Watch Series 3 ponúkajú širokú škálu funkcií podobných smartfónom, hybridné hodinky sa rozhodnú pre jemné varovné upozornenia spolu s niektorými možnosťami ovládania smartfónov. Medzi výhody tohto zariadenia patrí výdrž batérie trvajúca viac ako niekoľko mesiacov a nositeľné oblečenie, ktoré vyzerá ako krásne tradičné hodinky. Stále však nemožno poprieť výhody digitálneho displeja na hodinkách – a to je miesto, kde prichádza MyKronoz so sídlom vo Švajčiarsku. MyKronoz ZeTime Hybrid Smartwatch sa snaží preklenúť priepasť medzi smartwatches a hybridy a v našom prehľade vysvetlíme, prečo je to sľubné, ale táto technológia celkom nezasiahla značku.


Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Original Silver/White - 44mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Original Silver/White
Hodinky MyKronoz Hybridné hodinky ZeTime Premium čierne/Black - 44 mm
MyKronoz Hybridné hodinky
ZeTime Premium čierne/Black
Hodinky MyKronoz ZeFit4 HR čierne/Black
MyKronoz ZeFit4 HR
čierne/Black
Hodinky MyKronoz ZeFit4 HR Brown/Brown
MyKronoz ZeFit4 HR
Brown/Brown

Ciferník je zapuzdrený do zafírového skla, čo je príjemné prekvapenie. Zafírové sklo je trvanlivé a je mimoriadne odolné proti poškriabaniu – často sa používa na drahšie nositeľné odevy. Aj keď je sklo vynikajúcou voľbou, stále dokáže prilákať veľa odtlačkov prstov. A čo je horšie, všimli sme si, že puzdro z nehrdzavejúcej ocele dosť ľahko zachytáva škrabance. Kožená páska na ZeTime Premium sa zdá lacná, ale našťastie majú rýchloupínací špendlík, takže si ich môžete ľahko zameniť za akýkoľvek iný 22mm remienok. Celkovo z dizajnu ZeTime nevyplýva nič. Je to dosť náročné a vyzerá to trochu nudne, ale je to preto, že obrazovka je vypnutá. Správne – za rukami s analógovými hodinkami je digitálna obrazovka. Na tomto mieste sa zobrazujú vaše oznámenia a sklo dotykovej obrazovky vám umožňuje pracovať so všetkým.


Hodinky MyKronoz ZeSport Titanium/Orange
MyKronoz ZeSport Titanium/Orange
Hodinky MyKronoz ZeSport2 Grey
MyKronoz ZeSport2 Grey
Hodinky MyKronoz ZeSport2 Yellow
MyKronoz ZeSport2 Yellow

Samotná obrazovka MyKronoz ZeSport2 je 1,3 palcový TFT farebný displej a je vyrobená z Gorilla Glass s rozlíšením 240 × 240 s hustotou pixelov 261 PPI. Je to slušný pomer, vďaka ktorému používateľské rozhranie vyzerá veľmi podrobne a nasýtene bez ohľadu na svetelné podmienky. Nižšie rozlíšenie vytvára určité pixelácie v menších prvkoch používateľského rozhrania, ako sú čísla, ale pri pravidelnom používaní je to sotva viditeľné. Na spodnej strane hodiniek sa na nabíjanie telefónu používajú optické senzory a magnetické špendlíky, keď ich nastavíte na nabíjaciu stanicu, ktorá je súčasťou balenia.