MP3 Prehrávače Fiio s prevodníkom DAC. Konenčne aj MP3 dostalo kvalitu pomocou DAC predoníka. Tieto FiiO prehráče prehrávajú aj FLAC súbory. FLAC je bezstratový hudobný formát najvyššej kvality. Prenosný hudobný prehrávač FiiO M3K s vysokým rozlíšením Spoločnosť FiiO nám teraz poskytla cenovo najvýhodnejší prenosný hudobný prehrávač! Zvládnite kvalitu bezstratového prehrávania za prijateľnú cenu. Zobrali M3 a všetko aktualizovali. Zavedením aktualizovaného režimu hodín tela a dátumu v pohotovostnom režime sa zobrazí vyššia pamäť a podpora väčšiny typov súborov a omnoho viac.

Ovládanie jednou rukou. Pri meraní pri 90,8 x 44,2 x 12 mm váži M3K pri 77,5 g. Je uzavretá v hliníkovej zliatine a boduje vodivý dotykový panel pod plným vrstveným tvrdeným sklom pre interaktivitu používateľa. Umožňujú ovládanie jednou rukou s jeho štíhlym telom a ľahkým rozhraním a dotykovou obrazovkou. Interná diskrétna vysokovýkonná DAC AK4376A inogénna podpora X1000E SoC Spozorovanie DAC AK4376A od AKM, M3K dodáva podporu prehrávania pre širokú škálu formátov súborov APE / AIFF / FLAC / WAV / MP3 / WMA / OGG / M4A / ALAC / ISO / DFF / DSF.

MP3 audio prehrávače FiiO M3K, M5, M6 Portable High-Resolution Music Player s prevodníkom DAC


MP3 Prehrávače FiiO s prevodníkom DAC
FiiO M3K Portable
High Resolution Music
FiiO M3 Pro Digital Audio Player
FiiO M3 Pro
Digital Audio Player
FiiO M5 Portable High-Resolution Music Player
FiiO M5 Portable
High Resolution Music
FiiO M6 Portable Hi-Res Music Player
FiiO M6 Portable
Hi Res Music

Až 512 GB prostredníctvom karty microSD s maximálnou vzorkovacou rýchlosťou až 384 kHz / 32-bit až 96 kHz / 24-bit, ktorú ponúka jej predchodca. Technické možnosti protihlukovej ochrany FiiOs sú demonštrované zlepšením zvukového výkonu, ktoré dosiahlo s M3K oproti jeho predchodcovi, najmä zvýšením SNR na 117 dB z 95 dB, čo je kľúčom k zníženiu šumovej úrovne z iba 10uV na 2uV, ako aj zníženiu skreslenie od 0,008% do 0,004%.


Životnosť batérie So životnosťou batérie 26 hodín od vstavanej batérie 1100 mAh sa M3K stáva jej predchodcom ako ponuka s najdlhšou životnosťou batérie v produktovej rade FiiOs DAP. Spoločnosť FiiO tiež pridala funkciu pohotovostného režimu, ktorá umožňuje hráčovi pracovať v pohotovostnom stave s veľmi nízkou spotrebou energie až na 38 dní bez toho, aby musel prehrávač vypnúť funkciu, ktorá predtým na M3 nie je k dispozícii. Funkcia nahrávania FiiO pridal do M3K vstavaný mikrofón s funkciou nahrávania