Montale Spicy Aoud Eau de Parfum Spray. Spicy Aoud spája teplo púšte s neochvejným akordom zemitých lesov. Otvára sa citrusovou pomarančovou príchuťou, ktorá prechádza do tepla šafranu. Nakoniec to končí zmesou živého oudu, pačuli a pižma.

Montale Spicy Aoud Eau de Parfum Spray

Montale Spicy Aoud Eau de Parfum Spray


Montale Starry Nights Eau de Parfum Spray. Hviezdne noci odkazujú na majestátnosť nočnej oblohy plnej hviezd a inšpirujú exotickú cestu pre túto kvetinovú jantárovú vôňu. Vrch vône tvorí jasný trojzložkový akord bergamotu, citrónov a jabĺk. Bohatý tón pačuli vedie srdce so sprievodom ruží a jazmínu. Základ končí silným pižmovým tónom oblečeným do jantáru a púdrových tónov.

Montale Starry Nights Eau de Parfum Spray


Montale White Aoud Eau de Parfum Spray. Kvetinová drevitá pižmová vôňa s tónmi damašskej ruže, šafranu, oudu, kardamónu, jazmínu, pačuli, santalového dreva, ambry, vetiveru, vanilky a labdana.

Montale White Aoud Eau de Parfum Spray


Montale Wood and Spices Eau de Parfum Spray. Wood and Spices je strhujúca zmes luxusného dreva a vplyvu vyhrievaného jantáru. Víta krémovú žilu santalového dreva, dymovú nádheru kadidla, zaprášený vetiver a povrchovú úpravu vzácneho dreva oud.

Montale Wood and Spices Eau de Parfum Spray


Moschino Funny toaletná voda v spreji. Irónia a vynaliezavosť, vždy neodmysliteľné vlastnosti osobnosti Moschino, opäť prevládajú v odvážnej a odvážnej vôni plnej zábavy a vášne. Moschino Funny je lahodná kvetinová vôňa podfarbená ovocnými akcentmi, ktorá spája šarm a vitalitu s nežnosťou a spontánnosťou. Vôňa sa otvára živým horkým pomarančom, červenými ríbezľami a ružovým korením pre zvýšenie sviežosti. Srdce potom odhaľuje žiarivý a zmyselný jazmín, zmiešaný so sviežou a delikátnou pivóniou, fialkou a zeleným čajom predtým, než vyschnutie zavŕši čuchovú pyramídu s teplým a zmyselným jantárom, machom a cédrovým drevom.

Moschino Funny toaletná voda v spreji