Montale Intense Black Aoud Extrait de Parfum Spray. Intense Black Oud je až po okraj naplnený podmanivou drevitou vôňou. Vyznačuje sa výrazným tónom kambodžského oudu spriadaného so zemitým pačuli, upokojujúcim pižmom, ružami a mandarínkou.

Montale Intense Black Aoud Extrait de Parfum Spray

Montale Intense Black Aoud Extrait de Parfum Spray


Montale Mukhallat Eau de Parfum Spray. Mukhallat predstavuje svet sladkej a príjemnej ambrovej chuti. Symfónia lahodnej jahody, vanilky a mandlí vytvára živý gurmánsky akord. Peruánsky balzam a pižmo tvoria kontrast s intenzívnou drevitou a živočíšnou silou.

Montale Mukhallat Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Montale Pure Love v spreji. Pure Love od Montale stelesňuje surovú a nefalšovanú silu lásky, ovládajúcu číru autoritu prostredníctvom majestátnych zmesí drevín a kvetov. Purifikovaná ruža vytvára otvor s kráľovskou sviežosťou. Vetiver a santalové drevo objímajú drevité srdce. Vanilka, ambra a koža dodávajú základu živočíšne arómy.

Parfumovaná voda Montale Pure Love v spreji


Montale Rose Elixir Eau de Parfum Spray. Rose Elixir je zmyselné objatie kvetinových chutí obklopujúcich čistotu a silu ruží. Táto vôňa obsahuje rozkvet ruží zmiešaných so sladkými jahodami, pižmom, citrusmi, jazmínom, pomarančovým kvetom, pačuli, vanilkou a ambrou.

Montale Rose Elixir Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Montale Roses Musk v spreji. Roses Musk je očarujúci duet medzi dvoma výraznými vôňami, ktoré sú už dlho oslavované prostredníctvom umenia parfumérie. Ruže dávajú vášnivú nôtu s osviežujúcim kvetom kvetinovej vône. Pižmo dodáva upokojujúcu živočíšnu esenciu, zatiaľ čo jazmín ich spája len s nádychom sladkosti.

Parfumovaná voda Montale Roses Musk v spreji